Europa 2 - Maxximum muziky

Lóve na DVD

Film Lóve už na DVD nosičoch!

Film Lóve je nový koprodukčný Česko-Slovenský celovečerný film. Ide o pravdivú milostnú drámu zo súčasnosti, ktorá sa odohráva na periférii veľkomesta a jeho devízou je silná autenticita prostredia. Projekt scenáristu a režiséra Jakuba Kronera film Lóve je, podobne ako jeho minuloročný úspešný Bratislavafilm, určený pre mladého diváka s ambíciou zaujať aj staršiu cieľovú skupinu "rodičov".

Ide o súčasný milostný príbeh s prvkami drámy, určený prevažne mladému divákovi. Hlavné postavy sú Maťo a Veronika. Láska ich spojí aj napriek tomu, že žijú v "rozdielnych svetoch" a navždy zmení ich životy.

Režisér Jakub Kroner (24), syn herca Jána Kronera, skončil po 25 filmovacích dňoch nakrúcanie svojho druhého filmu Lóve, ktorý ako jeho debut BRATISLAVAfilm (2009) je venovaný mladej generácii. Film realizoval v Inout Studiu s plánovanou premiérou na október 2011. Podľa slov režiséra sa na Slovensku nerobia žánrové filmy pre mladého diváka o súčasných problémoch, preto má ambíciu pokračovať v tvorbe. V romantickej dráme Lóve si má cieľové publikum nájsť témy, ktoré dôverne pozná a sú súčasťou jeho života – 20 roční zlodeji, rýchle autá, diskotéky, díleri z Petržalky a pekné dievčatá z internátov. Do hlavných úloh obsadil režisér aj nehercov. Z hercov pripomíname: Michala Nemtudu, Romana Luknára, Ady Hajdu, Ľuboša Kostelného, Dušana Cinkotu, Tinu, Samuela Spišáka a Zuzanu Porubjakovú.

X7lHeKMz5pk

[oldEvropaGallery src=“4192/love2.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach