Europa 2 - Maxximum muziky

Interaktívny seriál LOST ANGELS

Kompletne celý projekt budú tvoriť bežní ľudia, ktorí budú vybratí z online kastingov – budú môcť prispievať ako scenáristi, zvukári, grafici, tvorcovia, herci atd.

Klikaj:

http://twitter.com/#!/LostAngels_sk

https://www.facebook.com/LostAngels.sk

Ďalšie informácie od tvorcov:

Celý PROJEKT sa bude budovať ONLINE v interakcii spolu s VAMI. To znamená, že všetko sa bude diať na internete. Od prípravy, cez natáčanie až po fázu pozerania. Názov projektu resp. seriálu je Stratení Anjeli / Lost Angels: (na pilotnom diely sa pracuje – pôjde o teenage seriál)

Budujeme pracovný tím, s ktorým budeme schopní takýto seriál natočiť. Pôjde o všetky potrebné profesie ako napr. zvukár, kameraman, textár, grafici a pod. – a budete nimi môcť byť pravé VY, ktorí budete chcieť svojimi skúsenosťami pomôcť . Následne budeme robiť kastingy na každú jednu postavu, či už pôjde o hlavnú alebo vedľajšiu, z ľudí, ktorí budú na fan-page a budú mať záujem účinkovať v seriáli. Samozrejme o všetkom budeme rozhodovať SPOLOČNE, či už formou like-ov alebo formou ankiet a diskusií. O veciach ako postavy, hudba, marketing, prípadne úprava dejovej osi. Ide o doposiaľ jediný internetový projekt svojho druhu.

PRETO AK SI MYSLÍŠ, ŽE TY SI TEN/TÁ SPRÁVNY/A, KTORÚ BUDEME POTREBOVAŤ, ALEBO MÁŠ CHUŤ ZÚČASTNIŤ SA KASTINGU NA HLAVNÚ ALEBO VEDĽAJŠIU POSTAVU, PRÍPADNE KOMPARZ, TAK SA K NÁM PRIDAJ, ZDIEĽAJ A LIKE-UJ

[oldEvropaGallery src=“3702/lost-angels-with-support-europa-2.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach