Europa 2 - Maxximum muziky

CHCEŠ VYHRAŤ AUTO NA LETO?

Je to jednoduché! Zapoj sa do súťaže o Citroen DS3 na leto od autorizovaného dílera značky Citroen DANUBIASERVICE,a.s. v Bratislave.

  • Súťažiť môže každý, kto spĺňa základné vekové podmienky t.j. má nad 18rokov a je držiteľom vodičského oprávnenia najmenej 3 roky.
  • Je úplne jedno z akého si mesta. Stačí ak ho predstavíš vo svojom videu svojimi očami. Ukáž Slovensku aké „cool“ a „anti retro“ je tvoje mesto! Natoč svoje obľúbené pamiatky, krčmu, herňu, dvor. . Ukáž nám čo v Tvojom meste fičí podľa Teba! Inšpiráciu nájdeš na www.ds3streetmapper.citroen.com.
  • Ak Tvoje video má zvuk, trvá maximálne 2,5minúty a má šťavu, zaregistruj sa na www.danubiaservice.sk/sutaz , zaves sem svoje video a nechaj hlasovať národ o tom, či práve to tvoje video najlepšie vystihuje mesto, v ktorom žiješ.
  • To video, ktoré získa najviac hlasov (hlasovať môže úplne každý,ale len raz), prinesie svojmu autorovi úžasné super štýlové auto na leto!

Víťaza vyhlásime1.7. 2011 na rádiu Európa2! Sledovať svoj úspech a komentáre k videám nájdeš aj na Facebookovej stránke rádia Európa2.

Súťaž potrvá od 27.5.2011 do 30.6.2011

*Ostatné podmienky nájdeš v pravidlách súťaže

[oldEvropaGallery src=“2487/001.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach