Europa 2 - Maxximum muziky

Streetsportline Indoor Streetball

Už na veľkonočný piatok sa priaznivci streetballu stretnú v športovej hale FTVŠ UK Lafranconi v Bratislave, aby si zmerali sily proti známym aj neznámym súperom. Registrácia prebieha od začiatku týždňa v predajni Streetsportline v Bratislave na Šancovej ulici. Ak ešte s registráciou váhate, možno vás presvedčia napríklad ceny…

Tento rok sa víťazi sprievodných súťaží či samotného streetballu môžu tešiť na skutočne zaujímavé ceny. Oproti minulým rokom, kedy získali „len“ poukážku na nákup, si tento rok odnesú aj husté vecné ceny – víťaz „Slam Dunku“ sa okrem finančnej hotovosti 100€ bude môcť obuť do novučičkých tenisiek podľa vlastného výberu, víťaz „1 on 1“ získa namakaný set oblečenia. A to všetko pre zaregistrovaných hráčov bez poplatku.

Víťazi celého turnaja získajú priamo na mieste značkové handry a k nim už spomínané poukážky – nadarmo však neodíde ani druhý finalista a dokonca ani team na treťom mieste (rozdiel oproti sprievodným disciplínam, kedy víťaz berie všetko).

Rytmus podujatia bude mať pod palcom DJ Lipi a „komentátor“ Strapo, legenda slovenského freestyle-u. Mužské publikum poteší vystúpenie tanečnej skupiny D´Dolls a všetkýýých hráčov prichystané občerstvenie.

Ťahákom je aj možnost zmerať si sily s družstvami v zložení:

1.tim – chalani z Mojej Reci – (Supa, Delik)

2.tim – Vec – (Vec, Midi/Hafner)

3.tim – H16 – (Duso, Cigo)

Takže, nezabudni si v kalendári zaznačiť dátum 22.4. pre Streetsportline Indoor Streetball vol. 5!

Viac informácií na stránke www.streetsportline.sk, cez mail na info@streetsportline.sk, na facebooku www.facebook.com/streetsportline alebo v predajni Streetsportline na Šancovej 3 v Bratislave.

WNWWvkSSnXk

[oldEvropaGallery src=“2306/plagat2011.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach