Europa 2 - Maxximum muziky

Galavečer Miss Slovensko 2011

Moderátormi galaprogramu MISS Slovensko 2011, ktorý sa uskutoční už 9. apríla v Poprade, budú Martin Nikodým, Štefan Skrúcaný a Ivica Sláviková.

MISS Slovensko z roku 2005, modelka, ale aj herečka Ivica Sláviková bude mať počas večera, ktorého atmosféru dôverne pozná, svoju moderátorskú premiéru. „Ivica je prototypom úspešnej ženy, ktorá Miss Slovensko reprezentuje svojimi pracovnými úspechmi, charizmou a ľudskosťou aj roky po panovaní na tróne krásy. Sme si istí, že pre finalistky bude veľkou oporou, keďže si podobný veľkolepý večer zažila v ich pozícii na vlastnej koži. Zároveň sme presvedčení, že jej nonšalantnosť, invenčnosť, ale i noblesa potešia televízneho diváka,“ povedala hovorkyňa a tvár projektu Miss Slovensko 2011 Tamara Heribanová.

Program galavečera plného ženskej krásy, ktorý v priamom prenose odvysiela TV JOJ, spestria v priestoroch Arény Poprad interpreti ako Martin Chodúr, Anita Soul, The Pastels, Marcel Palonder, Miroslava Partlová, Monika Bagárová, Alexandra Okálová a spevák Nikolas Takács.

Porote bude predsedať tvár a hovorkyňa projektu Miss Slovensko 2011 Tamara Heribanová. Spolu s ňou budú o víťazke, ale aj prvej a druhej vicemiss rozhodovať herečka Kristína Farkašová, tanečník Fredy Ayisi, baletný majster Mário Radačovský, spevák Richard Müller a primátor mesta Poprad Anton Danko.

O držitelke titulu Miss Sympatia 2011 rozhodne široká verejnosť hlasovaním prostredníctvom SMS správ a výťažok z tohto hlasovania poputuje Detskému domovu v Spišskom Štiavniku.

Ďalšiu možnosť vyjadriť sympatie svojej favoritke majú ešte stále aj priaznivci internetu, pre ktorých sú určené hlasovania MISS INTERNET či MISS TPD PHOTOGENIC. Do 8. apríla sa na víťazku dá v sieti Tipsportu podať aj reálna stávka a finalistke s najvyšším počtom uzatvorených stávok bude udelený titul MISS TIPSPORT 2011 a o nositeľke titulu MISS HLAS rozhodnú poslucháči Rádia Europa2.

[oldEvropaGallery src=“2261/ivica-slavikova2.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach