Europa 2 - Maxximum muziky

Tenisky vymenili za vysoké opätky

Relax ale aj ťažký tréning.

Od soboty 12. marca nacvičujú finalistky Miss Slovensko 2011 choreografiu pod vedením Petra Varádyho a pre tento účel im bola rezervovaná veľká športová hala neďaleko kaštiela Chateau Foldváry v Maďarsku.

Dvojfázový tréning absolvujú v pohodlných teplákových súpravách, ale vo vysokých opätkoch. Do tenisiek vhupnú len pri odchode z telocvične či strečingu. „Jediná vec, ktorú vás nikto nemôže naučiť je to, ako si celé finále užiť,“ upozornil dievčatá hneď v úvode sústredenia choreograf Varády, ktorého prístup si dievčatá nevedia vynachváliť.

Program druhého sústredenia Miss Slovensko je po fyzickej stránke náročný, ale dievčatá môžu večer relaxovať v príjemnom prostredí kaštiela Chateau Foldváry, ktorý je pre oddych ako stvorený. Jeho spoločenské priestory, dve sauny a najmä krásne izby ponúkajú pohodlie a komfort, ktoré finalistkám súťaže Miss Slovensko prináleží.

Vo štvrtok čaká dievčatá stretnutie so slovenskými novinármi, ktorí si vždy počas finálového večera volia svoju MISS PRESS. Nepochybne zaujímavý bude aj piatkový predfinálový fiting šiat od slovenských módnych návrhárov.

Po skončení sústredenia čaká dievčatá individuálna príprava a opäť sa stretnú až necelý týždeň pred veľkým finále v Poprade. Ešte štyri týždne si však môžu diváci vyberať svoju favoritku na MISS SYMPATIA prostredníctvom upútaviek v elektronických a printových médiách. Hlasovanie prebieha formou SMS správ a pokračuje aj v priamom prenose – do poslednej chvíle pred uzavretím hlasovania a vyhlásením víťazky. Ďalšiu možnosť vyjadriť sympatie svojej favoritke majú aj priaznivci internetu, pre ktorých sú určené hlasovania MISS INTERNET či MISS TPD PHOTOGENIC. Na víťazku sa v sieti Tipsportu dá podať aj reálna stávka a finalistke s najvyšším počtom uzatvorených stávok bude udelený titul MISS TIPSPORT 2011 a o nositeľke titulu MISS HLAS rozhodnú poslucháči Rádia Europa2.

[oldEvropaGallery src=“2201/foto-spolocna.jpg“] [oldEvropaGallery src=“2201/foto-spolocna2.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach