Europa 2 - Maxximum muziky

8 najznámejších hudobných celebrít, ktoré vyrastali v chudobe

Justin Bieber

Kanadský miláčik dievčať sám priznal, že ich rodine peniaze chýbali. Teraz sa môže pochváliť peknou sumičkou na konte, ktorá činí viac ako 200 miliónov dolárov.

Nicki Minaj

Detstvo prežila pri drogovo závislom otcovi, ktorý sa dokonca pokúsil zabiť jej matku. Aj keď prežila nešťastné detstvo, teraz má našliapnuté na dobrú kariéru. Hity ako „Anaconda“ či „Bang bang“ jej vyniesli viac ako 54 miliónov dolárov.

Eminem

Marshall Bruce Mathers III, tak sa raper volá vlastným menom, sa nikdy netajil tým, že pochádza z chudobnej rodiny. Dokonca mu jeho životná situácia poslúžila ako inširácia pre texty a úspešné songy. Momentálne sa môže pýšiť majetkov v hodnote viac ako 170 miliónov dolárov.

Céline Dion

Úspešná speváčka za svoj úspech vďačí, podľa jej slov, skromnej výchove. Jej majetok sa odhaduje na 200 miliónov dolárov.

Jay Z

Manžel popovej divy Beyoncé prežil detstvo v Brooklyne, kde sa potýkal s drogami. Možno aj vďaka týmto podmienkam je dnes kde je a na konte mu svieti sumička cca 550 miliónov dolárov.

Mariah Carey

Diva Mariah vyrastala v jednej z najchudobnejších štvrtí v Long Island. Teraz má jej majetok vďaka jej mega hlasu hodnotu okolo 520 miliónov dolárov.

Kelly Clarkson

Táto speváčka to taktiež v živote nemala ľahké. Chudobná rodina, nešťastie v podobe vyhoreného bytu…zmena nastalo po prihlásení do show American Idol, ktorá jej zmenila život. Teraz by jej na účte mal svietiť majetok v hodnote 29 miliónov dolárov.

Snoop Dogg

Rapek je známy svojimi problémami s drogami, za ktoré si niekoľkokrát aj posedel. Práve hudba mu pomohla, podobne ako JayZ-imu, dostať sa na ako tak správnu cestu.

zdroj: highlife.sk, therichest.com, foto: instagram

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach