Europa 2 - Maxximum muziky

Maturita? To nie je pre každého! Pozrite sa na tieto celebrity…

V športe, v modelingu, či medzi hercami, hudobníkmi nájdete hviezdy vzdelané, menej vzdelané a nakoniec aj tie – so základným vzdelaním. Neveríte? Títo to k maturite skutočne nedopracovali!

Marek Hamšík – futbalista

Marek síce navštevoval osemročné gymnázium v Banskej Bystrici, ale život mu ponúkol šancu, ktorá sa neodmieta: už v sedemnástich hral v Taliansku! A teraz zarába v Neapole 3 milióny € ročne…

Simona Krainová – modelka

Iba šestnásť rokov mala Simona, keď opustila rodný Havířov a namierila si to do mekky módy – rovno do Paríža! Snáď nikto nepochybuje o tom, že v jej prípade mladícka drzosť žala úspech. Je bohatá, slávna a aj šťastná.

Aňa Geislerová – herečka

Úspešná česká herečka, pražská rodáčka začala svoju profesionálnu kariéru už v štrnástich! Zrejme preto školu nikdy nedokončila. Lákavé ponuky sa hrnuli jedna za druhou, až čas na školu ubehol…

Céline Dion – speváčka

Kanadská speváčka, ako najmladšie zo štrnástich detí, svojim nádherným, sýtym hlasom zaujala producenta Reného Angelila, svojho neskoršieho manžela. V televízii sa udomácnila od svojich 13-tich rokov! Kdeže by tam bol priestor pre maturitu?

Johnny Depp – herec, hudobník

Hoci sa mladý Johnny tesne pred dokončením strednej školy štúdia vzdal – v domnienke, že prerazí ako hudobník, bolo to nakoniec herecké umenie, ktoré ho preslávilo a zarobilo mu obrovský majetok. Na staré kolená sa však k hudbe vrátil a je z neho rocker, ako sa patrí!

foto: instagram, autor:europa2/am

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach