Europa 2 - Maxximum muziky

Z týchto mužských trendov ženy šalejú! / 2.časť

6. BOY CURLY

Tento doslova chlapčenský štýl ála ´N Sync alebo Backstreet boys sa nehodí hoci komu. Takže ak máš jemné a kučeravé vlásky, tak toto je účes pre teba. Dievčatá zbožňujú plyšové hračky, tak do teba sa na prvý dotyk zamiluje v tomto účese ty „plyšáku“.

7. „ZRKADLOVKA“

Oholená hlava bola po celé desaťročia núdzové východisko pre tých statných mužov, ktorí kúty nepovažovali za obec, ale za svoj komplex. Ale samotný Jason Statham vyvracia mýty o „holohlavcov“ a odkazuje tým, čo majú tvar lebky symetrický, že toto je cesta pre menej šťastne vlasatých.

8. SEXI CUT alebo VRABČIE HNIEZDO

Pri pohľade na tento strih, nemôže jedno ženské oko ani mrknúť! Dokonalé…a prečo? Lebo je to mierne prestrihané len v okolí uší a vlas je poddajný, takže to vyzerá prirodzene. To čo muži na ženách vraj zbožňujú p r i r o d z e n o s ť, tak ženy na oplátku tiež. Bez gélu, pomád či laku – len tak si hodiť vlasmi.

9.THE BECKHAM

Treba k tomu viac niečo dodať? Samotný pojem „the beckham“ je ako majonézový šalát na vianoce, każdy ho pozna a każdemu chutí! Vlasy sú po bokoch zostrihané a vrch je mierne prelakovaný, aby vzbudil dojem jemne povievajúceho „kohútieho chocholíka“. Už stačí len šibalský úsmev, samozrejme idealne aj s prednými zubami a hotovo! Je z vás ikona.

10.HIPSTER

Podobne ako pán futbalista vyššie ide o „vítr ve vlasech“, len žiadne vykosené boky, ale rovnaká dĺžka vlasov a boky, ak je účes krátky smerujú k tvári. Podobne ako v móde, hipster si určuje vlastné pravidla, tak rovnako je to aj pri vlasoch. Nie sú tam žiadne limity, môžete si ich páni nechať narásť aj po ehm..zadok!

Prečítaj si aj ďalšie články

Trendy na rok 2017. Chceš zažiariť? Toto si rozhodne nenechaj ujsť!

Známe kapely ako lego postavičky. Coldplay, Beatles aj N*Sync

10 funny miest, kde by ste mačku naozaj nehľadali. Vtipné fotografie, ktoré vám dvihnú náladu!

Vedia očaRIŤ! 10 najkrajších prominentných zadkov súčasnosti!

5 každodenných zlozvykov, ktoré škodia rovnako ako fajčenie. Tu sú!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach