Europa 2 - Maxximum muziky

Jim Carrey sa vracia späť! Konečne vyšiel medzi ľudí po smrti expriateľky

Síce ho ešte 26.apríla 2018 čaká súd, fotka, ktorú spravila jeho fanúšička napovedá, že už je natom lepšie.

Cathriona Whitove spáchala samovraždu minulý rok v septembri a to vraj kvôli komikovi. Matka jeho expriateľky spou s jej exmanželom podali na herca žalobu, v ktorej ho vinia, že za jej smrť môže on. Preto, že ju opustil, nakazil pohlavnými chorobami a údajne jej dodával aj lieky, ktoré ju nakoniec zabili.

Fotka, ktorá je stará necelý týždeň obletela samozrejme celý internet! Vidno na nej herca počas návštevy v charitatívnom rehabilitačnom centre Homeboy Industries, ktorý je útočiskom pre bývalých členov detských a tínedžerských gangov.

„Pre mňa ste hrdinovia,“ povedal im Carrey. „Obdivujem vás, pretože keď budete prechádzať týmito dverami a rozhodnete sa stať súčasťou tejto rodiny, rozhodnete sa zároveň nechať za sebou temnotu. A také rozhodnutie dokáže urobiť iba majster,“ cituje Carreyho Daily Mirror.

„Viem to, lebo aj ja som v posledných rokoch čelil rôznym výzvam,“ vysvetlil herec. „V konečnom dôsledku verím, že utrpenie vedie k spáse… Buď sa rozhodneme prejsť bránou odporu, ktorá vedie k pomste a sebapoškodzovaniu, alebo bránou odpustenia, ktorá vedie k milosti,“ zafilozofoval si Jim.

No…ťažké situácie vedia zmeniť človeka, či zamyslieť sa hlbšie nad životom. Dúfame však, že svoj povestný humor nestratí!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach