Europa 2 - Maxximum muziky

Europa 2 bude pri výbere nových tvárí Elite Model Look 2017

Naša najznámejšia slovenská topmodelka Michaela Kocianová si vychutnala slnečné pláže v Ravellu v Amalfi Coast a vracia sa po dovolenke, na ktorej bola so svojím charizmatickým priateľom Arranom Yentobom.Ako sama povedala cíti sa skvele oddýchnutá a plná energie. Bude ju potrebovať!

Ako ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 a porotkyňa to nebude mať ľahké. Počas finálového večera pre Českú a Slovenskú republiku, ktorý sa uskutoční v stredu 30. augusta od 20.30 bude Španielska sála Pražského hradu hostiť 24 finalistiek a finalistov spomedzi, ktorých získajú víťazstvo iba dvaja za jednotlivé krajiny.

Elite Model Look je najprestížnejšou modelingovou súťažou na svete, do ktorej sa každý rok prihlásia státisíce záujemcov z takmer 40 krajín. Aj Michaelinu kariéru odštartovala práve táto súťaž ešte v roku 2004 a na svetovom finále v Šanghaji sa umiestnila v TOP 15.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Fashion partnerom finálového večera je už tradične spoločnosť Luxury Brand Management. Tá má vo svojom portfóliu viac než 35 luxusných značiek v čele so značkami Bottega Veneta, Saint Laurent, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen a mnoho ďalších, pričom tieto svoje butiky prevádzkuje na prednom pražskom nákupnom bulváre – Pařížské ulici.

I tento rok sa v exkluzívnej prehliadke počas galavečera predstavia topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, medzi nimi aj Michaela Kocianová a Zuzana Stráská, víťazka svetového finále EML 2013 Eva Klímková, české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Denisa Dvořáková, Adriana Čerňanová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a víťazka svetového finále EML 2016 Jana Tvrdíková.

O budúcich modelkách bude rozhodovať porota zložená z odborníkov v oblasti módy, kultúry a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. V porote zasadne riaditeľka scoutingu Elite World Iris Minier či riaditeľ súťaže Sáša Jány, ktorý k súťaži povedal: „Teším sa z obrovského záujmu o castingy a súťaž Schwarzkopf Elite Model Look. Som rád, že za nás hovorí nie len víťazstvo na svetovom finále, ale i desiatky úspešných kariér realizovaných posledných pár rokov. I tento ročník je jeden z najsilnejších za posledné desaťročie.“

Čestnou predsedníčkou poroty 26. ročníka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR sa stala česká topmodelka a veľmi blízka Michaelina priateľka Linda Vojtová, ktorá povedala:Výhra v súťaži Elite Model Look v roku 2000 zásadne zmenila vývoj mojej kariéry a výrazne mi pomohla dostať sa vo svete módy na vrchol. Preto som veľmi rada, že môžem zastúpiť úlohu predsedníčky poroty a tým podporiť novú a talentovanú generáciu tvárí z našich krajín.“

Agentúra Elite sa i tento rok spojila s úspešnou značkou vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, ktorá sa stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže. Vlasová kozmetika Schwarzkopf sa tak po dlhodobej úzkej spolupráci so svetovo známymi celebritami, vrátane topmodeliek ako napr. Claudia Schiffer a Heidi Klum, stala súčasťou jedinečného projektu objavujúceho budúce hviezdy modelingového priemyslu.

„Súčasťou úspechu značky Schwarzkopf je spojenie s osobnosťami svetového modelingu. Preto je pre nás spolupráca s najprestížnejšou modelingovou súťažou v Čechách a na Slovensku jasnou voľbou. Pevne verím, že i tento rok dopomôže k objaveniu ďalších tvárí predurčených na budúci celosvetový úspech, ktorý poznáme z minulých rokov„, hovorí k projektovému partnerstvu Aleš Malenka, riaditeľ divízie kozmetiky spoločnosti Henkel ČR a SR.

Pravidelným partnerom súťaže je značka Rowenta, ktorá v spolupráci s agentúrou Elite vyvíja produkty pre vlasovú starostlivosť rady Rowenta for Elite Model Look.

Do projektu sa opäť zapojila a o biele zuby finalistov sa stará talianska bieliaca zubná kozmetika BlanX. Oficiálnou dekoratívnou kozmetikou finalistiek sa stala i pre tento rok značka ARTDECO. Ďalším partnerom je lifestylový magazín Feminity. Jedným z dlhodobých mediálnych partnerov súťaže je aj rádio Europa 2.

V priebehu marca a apríla sa uskutočnilo v obchodných centrách po celej Českej a Slovenskej republike celkom 25 castingov, ktoré prilákali pozornosť veľkého množstva mladých žien a mužov. Sústredenie pred samotným finále prebehne od 25. augusta v pražskom hoteli Ambassador – Zlatá Husa, kde budú zároveň finalistky a finalisti ubytovaní. Po slávnostnom finále sa hostia presunú na afterpárty do Art Restaurant Mánes spoločnosti Mánes Group.

Som potešený, že finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR sa opäť koná v nádhernej Španielskej sále Pražského hradu. Dúfam, že mladí ľudia, ktorí na finále dostanú šancu vstúpiť do vrcholového modelingu vytvoria v nádherných kolekciách krásný večer plný módy a hudby„, dodává Sáša Jány, riaditeľ súťaže.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach