Europa 2 - Maxximum muziky

Daru Rolins dobehol vek! Tejto veci sa už nezbaví

Dara Rolins dnes na svojom instagrame uverejnila nezvyčajnú fotografiu. Na očiach má okruhlé dioptrické okuliare a nie sú to len imidžovky.

„Priznanie:). Ano, je to tak rok co som zistila, ze mi pismenka v pocitaci zacinaju splyvat. Najprv som to pricitala nocnej unave a potom som si to musela priznatSOM SLEPA:)), potrebujem okuliare na citanie :)!!!

Casto pocuvam vety typu „pockaj po 40tke, to sa vsetko zmeni „. Nechapem co vsetci plasia. Nezmenilo sa NIC. (az na tie okuliare) Mam rovnako funkcnu hlavu aj telo. Energie mam presne tolko, kolko si jej vyrobim. Tym, ze sa udrzujem v neustalom pohybe, nic nezapricinilo vypadok mojej elektriny. Proste nechavam stale rozsvietene:)) pre istotu…☝

To, ze mam o par vrasok viac, alebo jedno oko mensie VZDY ked som unavena je to posledne, co ma skutocne trapi:). Len som vam chcela povedat, ze je dobre neriesit a nesledovat sa viac, nez je nutne.

Pride „to“ az vtedy, ked VY poviete „come in“. Nasu pozornost si zasluzia UUUPLNE ine, podstatnejsie, „skutocne veci“❤️ #obycajneDomacaDara#sundayVibes #chillingmode#uziteSiNedelu“ napísala na svoj instagram speváčka.

Čo poviete, pristane jej to?

Pozri si krásnu nevestu >>

Prvé foto: Sklenaříková s dcérkou na rukách >>

Žena slávneho rapera v nových vlasoch: Pristanú jej? >>

Lámač ženských sŕdc Juan miluje Slovenku >>

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach