Europa 2 - Maxximum muziky

Jedného z členov kapely našli na inzerát! Slováci sa dostali až na Sziget

Dave Branningan je presne tá slovenská kapela, o ktorej by ste mali vedieť!

Žilinská indie rocková kapela, v zložení 4 chalanov, začínala v pivnici a jedného zo svojich členov našla na inzerát. Po 5 rokov od založenia skupiny vydali svoj debutový album s názvom Young Creatures a dokonca si zahrali aj na Szigete!

Už túto sobotu v relácii Park online na Jednotke prezradia, kto ich najviac hudobne ovplyvnil, kto je vlastne ten Dave Brannigan, ktorého majú chalani v názve, či to, čím sa v skutočnosti chalani zo skupiny živia. A povieme vám, je to naozaj rôznorodé.

Ako druhým hosťom je Alexandra Cisáriková, ktorá má na ženu nielen nezvyčajné povolanie, ale venuje sa aj známemu športu – freestyle kayak. Moderátorom porozpráva o športe, ktorému sa venuje a ako to vlastne prebieha, no aj on samotní si v ňom vyskúšajú aspoň sedieť.

Naozaj sa máte na čo tešiť, tak nepremeškajte novú časť relácie Park už túto sobotu o 11:10 na Jednotke!

Príď sa pozrieť na ďalšie natáčanie

Už v pondelok 14:30 v Auparku sa bude konať ďalšie natáčanie relácie Park online, kde môžeš byť aj ty, tak neváhaj a príď! Nielenže sa stretneš s našou Beccou a uvidíš aj ďalších moderátorov a to Zitra a Ondra, ale hosťami budú – Reper Branči Kováč alias Vec, ktorý porozpráva o koncertovaní s Troskami (bývala kapela repera Vec, pozn. redakcie) a o jeho návšteve Južného Sudánu.

Ako ďalších uvidíš zvukových dizajnérov Jani Kadanca a Mátyása Csernáka, ktorí prezradia viac o svojej robote a zahrajú niečo s Dj-om Insom. Okrem toho všetkého sa môžete tešiť aj na ukážku netradičných športov Lacrosse a ako vyzerá práca fotografa, ktorý spolupracoval s organizáciou, ktorá sa stará o utečencov.

Kde inde sa ti naskytne byť takto blízko známym osobnostiam, ak nie práve na natáčaní Park online! 😉 Tak to nezmeškaj.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach