Europa 2 - Maxximum muziky

Slovenka prezradila, ako vyzerá deň tanečníčky: Začína už v skorých ranných hodinách!

Zuzana Trojáková je tanečníčkou, ktorá sa venuje rôznym diametrálne odlišným druhom tanca. Z Los Angeles si dokonca odniesla titul majsterky sveta v disciplíne jazzové sólo. Tancu sa venuje už 14 rokov a s prvými tanečnými krokmi začala už vo svojich 4 rokoch.

Aj keď si každý myslí, že byť tanečníčkou musí byť „práca“ snov, málokto tuší, koľko driny sa za tým schováva. V relácii Park porozpráva o tom, ako vyzerá jej deň, a ktorým štýlom tanca sa venuje. Pri nakrúcaní relácie dokonca mala jedno tanečné vystúpenie, v ktorom priedviedla víťaznú choreografiu z Los Angeles.

V tejto časti sa s vami podelí o tri hudobné vystúpenia aj slovenská skupina Horehigh. Okrem vystúpení porozprávajú aj o žánri psychedelic – pop, ktorému sa venujú vo svojej tvorbe, ale takisto nám priblížia ako ich skupina vznikla a čím sa živia.

Ako posledným hosťom bude Ivan Pálenik, ktorý porozpráva o projekte Hendikup. Práve cez túto platformu podporujú hendikepovaných remeselníkov a umelcov v ich tvorbe. Ich produkty nie sú zamerané na kvantitu, ale kvalitu a práve preto, si za každým jedným z nich nájdete aj človeka a jeho životný príbeh. O to viac sú pre kupujúcich tieto výrobky vzácnejšie.

V sobotu ťa teda čaká opäť kopec zaujímavých informácií, tak si nezabudni zapnúť Jednotku už túto sobotu 10.11.2018 o 11:05 hod.!

Príď sa pozrieť na ďalšie natáčanie

Už v pondelok 12.11.2018 o 14:30 v Auparku sa bude konať posledné natáčanie relácie Park v tomto roku, kde môžeš byť aj ty, tak neváhaj a príď! Nielenže sa stretneš s našou Beccou a uvidíš aj ďalších moderátorov a to Zitrona a Ondra, ale hosťami budú – jazz-rocková skupina Darkness Positive a Shomi, ktorý sa venuje freestyle rapu.

Táto časť bude opäť o niečo hudobnejšia a dozviete sa viac zo sveta jazz-rockovej skupiny či o rap battloch a o tom, ako sa dá hodnotiť freestyle rap z pozície porotcu. Zaujímavosťou na tejto časti bude aj to, že nielen hostia, ale tentokrát aj moderátori porozprávajú o seba ešte viac, ako ste doteraz možno vedeli a zhodnotia poslednú sériu relácie.

Kde inde sa ti naskytne byť takto blízko známym osobnostiam, ak nie práve na natáčaní relácie Park! 😉 Tak to nezmeškaj.

Aj tebe?!

Pozri sa, s kým randí Robert Pattinson. Známy filmový upír je v tom až po uši.

Andrea Bocelli nahral duet so speváčkou Dua Lipa. Klikaj a počúvaj!

Becca radikálne zmenila imidž. Blond farbe dala definitívne zbohom!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach