Europa 2 - Maxximum muziky

Dôkaz, že Kate a Meghan sa nemajú v láske? Rodiny Williama a Harryho čaká veľká novinka

Kráľovskí bratia stoja pred ďalším veľkým krokom, píše portál elle.com. William a Harry si formálne rozdelia domácnosti a každý z nich bude fungovať samostatne. Súčasťou rozdelenia má byť aj zvolenie si členov svojho personálu. Vyplýva to z rozdielnych povinností oboch bratov v britskej kráľovskej rodine.

Objavili sa špekulácie, že dôvodom rozdelenia je napätie medzi Kate Middleton a Meghan Markle. O nie najlepších vzťahoch medzi vojvodkyňami sa toho popísalo už veľmi veľa.

Harry a Meghan doteraz žili v Nottingham Cottage na pozemku Kensingtonského paláca. V areáli žije aj William s Kate a ich tromi deťmi. Už nejaký čas je známe, že Vojvoda zo Sussexu sa s manželkou presťahuje do Frogmore Cottage. Nie je však jasné, či ešte pred narodenín ich dieťaťa alebo až po tom.

Frogmore Cottage momentálne prechádza renováciou. Ako píše vyššie spomínaný portál, oprava bude stáť celkovo takmer 4 milióny. Ich nová domácnosť bude údajne viac ekologickejšia. A priestrannejšia. Doteraz mali k dispozícii dve spálne, po presťahovaní budú mať až desať miestností.

Nalaď si rádio Europa 2 aj na webe. Klikaj sem a počúvaj nenormálne dobrú hudbu.

Rádio Europa 2 na Instagrame. Klikni sem a maj všetky novinky pokope!

Europa 2 na Facebooku. Daj nám svoj LIKE. Len tak budeš vedieť, čo je nové.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach