Europa 2 - Maxximum muziky

P!nk vypenila, keď sa ľudia pustili do jej syna! Dôvodom bol TENTO detail na fotografii

Alecia Moore alias P!nk oddychuje s rodinou na dovolenke a na Instagrame sa už stihla pochváliť niekoľkými zábermi. Jeden však zverejnila a okamžite vymazala, pretože ľudia začali v komentároch riešiť obriezku jej synčeka Jamesona.

Záber sa rozhodla nahrať znova s tým, že intímne partie synčeka začarbala čiernou ceruzkou. Hejterom a všetkým, ktorí cítili potrebu nechať pod pôvodnou fotkou neprajný komentár ostro odkázala toto.

„S mnohými tam vonku nie je niečo v poriadku. Riešiť penis môjho dieťaťa? A obriezku? To naozaj? Ako každá iná normálna matka na pláži som ani len nepostrehla, že si dal dole plienku do vody. Vymazala som to, pretože ste nechutní. A teraz vypínam komentáre a krútim hlavou nad sociálnymi médiami, klávesnicovými bojovníkmi a nad negativizmom, ktorý prinášate do života iných ľudí,“ napísala autorka hitu Walk Me Home.

„Tu je obrázok pelikána, ktorého sme, samozrejme, chytili, hodiny ho týrali predtým, než sme mu pred zobákom mávali penisom,“ dodala P!nk s humorom sebe vlastným. Inteligentní pochopili, že to týranie a ukazovanie prirodzenia nemyslela vážne. (To len pre istotu…)

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach