Europa 2 - Maxximum muziky

Dara Rolins vracia úder! Speváčka zareagovala na vulgárne odkazy istého vytrvalca

„Tým, ktorí navštevujú môj profil pravidelne určite neunikla tá zvýšená aktivita úchylne vulgárnych odkazov, ktoré sa z času na čas objavujú pod mojimi príspevkami. Jednému vytrvalcovi zrejme vysadili prášky a rozpísal sa aj na jeho pomery nevídane. Áno, v rámci jeho neúnavnej tvorby ho už istú dobu registrujem aj ja.

Tak ako mi niektorí z vás radia, on aj jemu podobní sa dajú zablokovať, viem. Ale asi tak za 2 sekundy si vytvoria účet nový, naložia mi ešte vác s tým, že čo som si to dovolila. A tak to ide stále dokola, až vás to prestane baviť a miesto blokovania a mazania mu dáte priestor. Dúfate, že pôjde možno o súčasť terapie a pacientovi sa uľaví. Je mi ľúto aj vás, že sa musíte prehrabovať tými chorými sračkami, ale jediné čo pre to viem aktuálne, v tento moment urobiť ja sama, je ignorovať ho:). A to isté, moji milí doporučujem aj vám,“ napísala Dara k jednej zo svojich fotiek.

Ako speváčka priznala už dávnejšie, poštu a komentáre od fanúšikov, no zdá sa, že aj hejterov, skutočne číta a zaujíma ju, čím žijú jej priaznivci na sociálnych sieťach.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach