Europa 2 - Maxximum muziky

Takto sa volá synček Meghan Markle a princa Harryho: Konečne prezradili jeho meno!

Je to tu! Čerství rodičia Meghan Markle a princ Harry prezradili meno ich prvého bábätka. Maličký sa volá: Archie Harrison Mountbatten-Windsor.


​Podrobnosti o pôrode Meghan Markle

Ako informuje dailymail.co.uk, dôvod, prečo rodila v nemocnici, bol, že dieťa prenášala týždeň. Maličký sa mal pôvodne narodiť ešte v apríli. Aby sa situácia neskomplikovala, manžel ju za asistencie bezpečnostného tímu previezol do nemocnice ešte v nedeľu večer. Meghan porodila v pondelok ráno o 5.26 h. Správy o tom, že rodí, sa začali internetom šíriť až v popoludňajších hodinách.

Utajiť príchod maličkého na svet sa im podarilo aspoň zopár hodín. Čo nie je úplne jasné, je miesto, kde Marke rodila. Podľa informácií britského bulváru priviedla na svet synčeka v súkromnej Portlandskej nemocnici. Pôrod tam stojí cca 17 000 eur.

Hovorí sa aj o tom, že Meghan museli lekári pôrod vyvolať. Maličký, ktorého meno prezradia šťastní rodičia zajtra (8. mája), vážil 3,26 kg. Pri pôrode bol nielen princ Harry, ale aj mama Meghan Markle, ktorá pricestovala z USA do Anglicka už pred mesiacom.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach