Europa 2 - Maxximum muziky

Zlomená Britney Spears: Z nedobrovoľného užívania liekov obvinila TOHTO muža

Princezná popu podľa informácií portálu dailymail.co.uk povedala súdu, že jej otec ju nútil brať lieky proti jej vôli a rovnako ju donútil nastúpiť na 30-dňovú psychiatrickú liečbu.

Britney Spears v týchto dňoch bojuje o svoju slobodu, ktorú nemá od roku 2008. Celý jej majetok, účty aj kariéru má pod palcom otec Jamie. Dlhých 11 rokov sa stará aj o jej psychickú pohodu a liečbu, ktorú speváčka podstupuje.

Začiatkom roka sa objavili informácie o zhoršenom stave jej otca, ktorý absolvoval dve vážne operácie. Britney údajne podlomené zdravie otca donútilo zrušiť sériu koncertov v Las Vegas. Odložila tiež prácu na desiatom štúdiovom albume.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Medzitým vznikla iniciatíva s názvom Free Britney (Osloboďte Britney, pozn. red.), za ktorou stoja fanúšikovia a žiadajú, aby megahviezda mala opäť dovolené hospodáriť s peniazmi a majetkom, ktorý má.

Do hry vstúpila aj mama Britney Spears, ktorá žiada o dovolenie mať prehľad o všetkom, čo sa aktuálne deje v živote dcéry. Žiada o nahliadnutie do zdravotného spisu a zoznamu liekov, ktoré Britney za celý ten čas užívala a naďalej užíva.

Podľa slov Lynne Spears nie je tam speváčka dobre.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach