Europa 2 - Maxximum muziky

Čo so mnou bude? Pýta sa hollywoodska hviezda

Hoci sa Brad Pitt objaví v najočakávanejšom filme roka (Once Upon a Time), objavuje sa pred kamerami čoraz menej. V deväťdesiatych rokoch patril k najobsadzovanejším hercom v Hollywoode, no s pribúdajúcimi rokmi sa nám pomaly vytráca z obrazoviek. Do filmov obsadzujú mladé a nové tváre. Taká je krutá realita vo filmovej brandži a Brad si to plne uvedomuje. So svojimi pocitmi sa prednedávnom zveril v rozhovore pre australskú edíciu magazínu GQ.

„Pracujem stále menej a menej. Myslím si, že vo všeobecnosti sú filmy odborom pre mladých. Nie že by tu nebolo dosť úloh pre staršie postavy, ale mám pocit, že samotný biznis a všetko okolo sa prirodzene posúva. Proste v tom všetkom funguje prirodzený výber,“ hovorí Brad v rozhovore.

Ďalej sa vyjadril, že svet sa mení aj vďaka streamingvovým službám, ktoré poskytujú veľký priestor novým talentom.„Stále viac scenáristov, režisérov a hercov dostáva šancu sa ukázať. Jasne to hovorí o tom, že existuje stále viac talentovaných ľudí. Rád by som veril, že je tu priestor pre oboje. Keby som si to neuvedomoval, mohol by som byť dinosaurom a kométa už by pritom mohla byť na ceste,“ dodal Pitt.

Herec má za sebou skutočne ťažké obdobie. Bolestivý rozvod s Angelinou Jolie, boj o starostlivosť o deti a závislosť na alkohole sa na ňom značne podpísali. No herec sa nevzdáva a naďalej na sebe pracuje. Vo voľnom čase sa venuje umeniu, ako zberateľ no i ako samotný tvorca, hviezda si našla obľubu v sochárstve.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach