Europa 2 - Maxximum muziky

Známa speváčka opäť pod paľbou kritiky: Jej najnovšia FOTO rozhnevala fanúšikov

Americká speváčka Pink musí znášať ďalšiu kritiku na sociálnej sieti. Len nedávno vymazala fotku nahého syna, teraz sa fanúšikovia obuli do ďalšej fotky. Populárna speváčka momentálne koncertuje po Európe a na Instagrame zverejnila fotku svojich detí, ktoré pobehujú v labyrinte pamätníku holokaustu v Berlíne.

„Berlín, milujem ťa. A ku všetkým tým komentárom, tieto dve deti sú v skutočnosti také židovské ako som ja a celá rodina mojej matky. Človek, ktorý toto vytvoril, veril v to, že deti sú iba deti a pre mňa je to oslava života po smrti. Prosím, nechajte si nenávisť a odsudzovanie pre seba,“ napísala speváčka v komentári k fotografii.

Jej fanúšikovia sa rozdelili na dva tábory. Niektorí fotku schvaľujú a nevidia na tom nič zlé. „Nevidím tu žiadnu neúctu. Vidím krásnu fotografiu, kontrast s vážnosťou pamätníka. A nevinné deti, ktoré behajú, hrajú sa (a pravdepodobne sa smejú) a len zdôrazňujú hlbokú stratu,“ vyjadril sa jeden z užívateľov.

Ďalší fanúšik zastával opačný názor: „Nemysli si, že máš vo všetkom pravdu, keď si slávna. Je neúctivé, keď dovoľuješ svojim deťom, aby pobehovali po miestach, ako je toto.“

Speváčka je často kritizovaná za svoje fotky na sociálnych sieťach. Len prednedávnom sa vyjadrila, že fotky jej detí na Instagrame už fanúšikovia neuvidia.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach