Europa 2 - Maxximum muziky

Tomi Popovič zúri: Detinská pomsta od bývalej milenky

Len pred pár dňami vydal Tomi spolu s Majkom Spiritom skvelý letný videoklip k skladbe STÁLE MLADÍ. Video si okamžite obľúbili tisícky fanúšikov a dostalo sa až na tretiu priečku v trendoch na Youtube.

Čo však netušil bolo, že mu jeho bývalá milenka bude chcieť uškodiť a video mu zmaže. Spevák okamžite reagoval a incident oznámil aj s ospravedlnením na sociálnej sieti. Získal si podporu mnohých hudobníkov, ktorí jeho príspevok zdieľali.

„Pustil som si ju do súkromia, je to nejaká forma pomsty, je to fatálne, je to katastrofa a riešim to. Ale chcem vám len povedať, že ani toto ani nič podobné v mojom živote nespôsobí proste žiadnu negativitu,“ povedal spevák vo svojom instagramovom príbehu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes mi moja byvala milenka ktora vedela moje hesla k emailu a tym padom aj youtube vymazala video ktore valcovalo sledovanost bolo #3 v trendoch a malo 90 tisic videni .mam neskutocne nervy ale Nezastavi nas nic ako sam spievam a tym sa aj riadim prepac Majk @majkspirit Video je zas na yotube museli sme ist od nuly ???‍♂️ Dakujem za pochopenie a mrzi ma to ????#ludomjebe#tomipopovic#majkspirit

Príspevok, ktorý zdieľa TOMI (@tomimusic),

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach