Europa 2 - Maxximum muziky

Meghan Markle sa dostalo veľkej pocty: Podarilo sa jej niečo, čo ešte nikomu!

Meghan Markle sa stane prvou hosťujúcou šéfredaktorkou v histórii britskej verzie magazínu Vogue. Módny magazín uverejnil na Instagrame titulnú stranu pripravovaného septembrového čísla, na ktorú si 37-ročná vojvodkyňa vybrala 15 výnimočných žien, medzi nimi enviromentálnu aktivistku Gretu Thunberg, herečky Jane Fonda a Salmu Hayek či novozélandskú premiérku Jacindu Ardern. Zoznam žien, ktoré obdivuje zahŕňa celebrity političky a aktivistky. Titulka obsahuje 15 fotografií influenceriek podľa Meghan, 16. portrét nahradila zrkadlom, aby ukázala, že každý, kto sa v ňom vidí môže zmeniť svet.

Špeciálna edícia bude obsahovať len jednu fotku Meghan, na ktorej pózuje v priestoroch charitatívnej organizácie Smart Works. Šéfredaktor Edward Enninful prezradil, že spolu s Meghan vybrali na nafotenie titulnej strany magazínu slávneho fotografa Petra Lindberga. Tomu dala vojvodkyňa jasný pokyn, že chce aby jej na fotkách bolo vidno pehy, píše britský Vogue.

Meghan sa vyjadrila, že posledných sedem mesiacov bolo naplnených skvelou spoluprácou s Edwardom Enninfullom na jednom z najdôležitejších tohtoročných vydaní s cieľom obrátiť pozornosť na hodnoty, príbehy a ľudí, ktorí ovplyvňujú dianie vo svete.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach