Europa 2 - Maxximum muziky

Každá žena túži vyzerať ako ona! Halle Berry vás jednoducho dostane

Halle Maria Berryová, alebo Halle Berry ako ju poznáte patrí nielen k jedným z najlepšie platených amerických herečiek. Je aj prvou a zatiaľ jedinou ženou afroamerického pôvodu, ktorá vyhrala cenu za najlepší ženský herecký výkon.

To ale zďaleka nie je všetko! Halle Berry je jedna z žien, ktorú sa oplatí obdivovať (a sledovať) nielen pre pracovné úspechy… Ale aj pre telo! Prečo? Pretože jej odhodlanie, cieľavedomosť, schopnosť na sebe pracovať a posúvať sa ďalej nájdeme nielen v jej pracovnom živote, ale aj v tom, ako pristupuje k cvičeniu, životnému štýlu a všetkému, čo s tým súvisí.

Jej instagramový účet je plný fotografií, na ktorých môžeme vidieť nielen svaly, ale aj obrovské odhodlanie a schopnosť na sebe makať! Halle saaktívne venuje boxu, crossfitu a na jej postave je to naozaj vidieť. Nakoniec, posúďte sami.

Pokiaľ sa potrebujete namotivovať, prípadne inšpirovať, určite jej odkliknite follow minimálne na Instagrame, prípadne aj na FB, kde nájdete množstvo videí a konverzácií týkajúcich sa jej cvičenia. Tak poďte na to!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach