Europa 2 - Maxximum muziky

Fanúšik so zvráteným „životným poslaním“ bol zatknutý za opakované ohrozovanie populárnej speváčky. Neuveríte, čo jej chcel spraviť!

Portál TMZ informuje, že podujatie v Las Vegas, na ktorom sa zúčastnila populárna speváčka sa vďaka bleskovému zásahu bezpečnostnej služby zaobišlo bez nepríjemného incidentu.

Členovia speváčkinej ochranky si v publiku všimli tvár muža, s ktorým mali už minulosti dočinenia a nachádza sa na zozname sledovaných osôb.

42 ročný David Rumsey sa údajne vyjadril, že jeho životným poslaním je oplodniť speváčku. Okrem tohto vyhlásenia má na konte ďalšie zarážajúce tvrdenia ako napríklad, že vzkriesi Michaela Jacksona a Princa z mŕtvych.

Na Twitteri sa týždeň pred incidentom vyjadril, že mu je ľúto, že ublížil Miley a vinu zvalil na Donalda Trumpa. Dodal, že potom ako sa stretnú v Las Vegas, dajú spolu žúrku aj s Michaelom Jacksonom, Princom a Tupacom.

Práve kvôli týmto znepokojujúcim príspevkom sa rozhodla bezpečnostná služba dodať páchateľove fotografie na miesto podujatia, aby sa im podarilo čo najrýchlejšie ho lokalizovať. Fanatického fanúšika zatkli a momentálne sedí vo väzbe.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach