Europa 2 - Maxximum muziky

Lady Gaga to v dospievaní nemala ľahké. Vieme PREČO

Mama Lady Gagy otvorene priznala, ako stredná škola ovplyvnila speváčkine duševné zdravie. Lady Gaga je už nejaký ten čas obhajkyňou duševného zdravia, dlhé roky venovala tejto téme svoj čas.

Speváčkina mama Cynthia Germanotta v svojom rozhovore pre CBS This Morning prezradila, že jej dcéra začala bojovať o duševné zdravie tesne pre jej dospievaním. Mama na svoju dcéru prezradila, že bola veľmi jedinečná. Lady Gaga prechádzala ťažkou skúškou, kedy bola častokrát ponížená, rovesníci sa jej posmievali, izolovali ju od seba. Speváčku to veľmi ovplyvnilo. Gagina mama v rozhovore priznala, že celé to obdobie vnímala, vedela o ňom. Z mladého, šťastného dievčaťa sa stalo dievča, ktoré pochybovalo o svojej vlastnej hodnote, začala mať o sebe pochybnosti. Germanota verejne priznala, že ako matka v tej dobe zlyhala, pretože nevedela svojej dcére dostatočne pomôcť.

Na základe svojich skúsenosti Germanotta radí, aby rodičia počúvali svoje deti, snažili sa im porozumieť, aby boli k svojim deťom otvorení.

Celý rozhovor si môžete vypočuť tu:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: eonline.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach