Europa 2 - Maxximum muziky

DJ Maireea napadli v noci v Nitre: Prečítaj si, čo sa stalo a čo odkazuje útočníkom

Nad ránom v Nitre sa známy slovenský DJ Mairee stal terčom lúpeže v Nitre, po ktorom skončil s dobitou tvárou. Aby zabránil špekuláciám, ku celému incidentu sa vyjadril na svojom Instagrame. „Dnes ráno približne okolo 3:00 mi bola ukradnutá penaženka. Ako partia sme sa rýchlo zmobilizovali a začali hľadať potenciálneho zlodeja – a po niekoľkých minutách sa nám ho podarilo nájsť,“ napísal.

Avšak tú sa celá situácia začala komplikovať a dramatizovať. „Bohužiaľ, pri komfrontácii tento páchateľ vytiahol zbraň a padlo aj niekoľko vystrelov. Následne, keď sa nám podarilo ho odzbrojiť, som sa pokúsil dohovoriť mu, aby mi peňaženku vrátil beztrestne a odišiel. Zatĺkal a zatĺkal a naďalej sa tváril, že ju nemá,“ dodal. Vtom však na neho zaútočil ďalší človek, ktorého nazval DJ Mairee spolupáchateľom.

Našťastie boli nablízku odvážni okoloidúci a tí zmobilizovali políciu. Po jej príchode a zadržaní útočníkov, sa však dráma neskončila. „…prišli „mafianske“ vyhrážky páchateľov a povzbudenie okoloidúcich áut, kde zjavne sedeli ďalší členovia ich gangu (pravdepodne ozbrojení) a nechýbali ani výhražné gestá – si mŕtvy…“

Zvyšok odkazu nájdeš v obrázku.

Zdroj: instagram.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach