Europa 2 - Maxximum muziky

Toto nie je Camila Cabello! Shawn Mendes si užíva meditácie na Hawaii s jogínkou a šamankou

Shawn Mendes je na Hawaii, ktorý si očividne užíva. Pri potulkách exotickou prírodou mu robí spoločnosť jogínka, modelka a TikToková hviezda, Hitomi Mochizuki, ktorá je údajne aj šamankou.

Na fotografiách, ktoré uverejnila stránka extratv.com, je vidieť, ako spoločne sedia na zemi v tureckom sede a robia relaxačné cvičenia. Čo je však na fotkách zvláštne, že šamanka Mochizuki fúka do neznámeho objektu, ktorého druhý koniec má kanadský spevák v nose. Aj napriek tomu, že to vyzerá viac ako divne, vraj ide o liečiteľskú techniku Rapé.

Niektorí ľudia tvrdia, že táto technika sa skladá z liečivej medicíny, ktorá pomáha odstrániť zlú energiu a zároveň detoxikuje myseľ a telo.

Niet sa čo čudovať, že Shawn Mendes siahol po liečivej medicíne uprostred divočiny. Je úspešným hudobníkom, ktorý občas potrebuje „vyfúknuť“ a dopriať si očistné seansy, ktoré mu z tela uvoľnia napätie a stres. Toho mal v poslednej dobe požehnane, pretože kvôli pandémii musel presunúť európsku koncertnú šnúru na rok 2023.

Ako on sám na svojom Instagrame napísal, situácia ho mrzí, no čas využije na tvorbu novej hudby. Vypočuj si jeho najnovšiu skladbu, ktorú zložil po rozchode so speváčkou Camilou Cabello!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj titulná fotka: Instagram

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach