Europa 2 - Maxximum muziky

„Čo sa tí dvaja chlapci môžu už len toľko hádať! Kto je krajší? Kto je lepší?“ Pani Gizka ide, rieši a na rapovú scénu posiela jasný odkaz

Spor na slovenskej scéne, zdá sa, neustáva, naopak graduje. K Separovi sa dostalo, že Rytmus naňho plánoval spraviť diss, no nakoniec cúvol. A tak ho vyzýva, aby ho aj spolu s Egom nahrali. „Poďme sa normálne dissovať, tak ako kedysi,“ odkazuje Separ na Instagrame.

Rytmus na Separove videá reaguje sarkasticky: „Viete prečo, som najpočúvanejší na Spotify? …. Ževraj. Aj keď som posledný album vydal v roku 2016? Lebo si platím listenerov,“ smeje sa.

Fanúšikov obidvoch táborov už celá situácia frustruje a vie o tom aj Separ, no zároveň dodáva, že na Rytmusove storky nehodlá prestať reagovať a odpovedať plánuje aj naďalej. „Natočím ich aj dva milióny,“ povedal.

To znie, ako keby „vojna“ medzi rapermi nemala v blízkej dobe ustať. Ak túto situáciu dokáže niekto vyriešiť, je to najlepšia riešiteľka problémov, pani Gizka Oňová, ktorú oslovili Mishuls a Láďo z rannej show Wake Up!

Tá chalanom odkazuje: „Nech si každý robí svoje!“ Aj keď pani Gizka zachytila situáciu na slovenskej rapovej scéne, je nad vecou! Žabo-myšie vojny neuznáva a hovorí, že život je na ne príliš krátky! Podľa nej medzi sebou vôbec nemusia súperiť, pretože je každý lepší v niečom inom.

„Každý z nich má svojich fanúšikov a nech sa starajú o svoju robotu a o svoj biznis, no ne?,“ uzatvára.

Vypočuj si celý telefónát Mishuls, Láďa a pani Gizky, ktorý ti spraví krajší deň a vnesie do tvojho života potrebný nadhľad!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach