Europa 2 - Maxximum muziky

Herečka z upírskej ságy Twilight, Kristen Stewart, prehovorila o svadbe s partnerkou

31-ročná herečka Kristen Stewart je už pár mesiacov zasnúbená so svojou partnerkou Dylan Meyer. V programe CBS Sunday Morning prezradila, že svadba určite bude, len zatiaľ nevie kedy.

V rozhovore prezradila, že zatiaľ sa do plánovania svadby nepustili, pretože momentálne toho má veľa. Kristen pravdepodobne narážala na šialenstvo ohľadom Oscarov, pretože len pred pár dňamizískala nomináciu v kategórii Najlepšia herečka v hlavnej úlohe za film Spencer. V ňom stvárnila postavu legendárnej princeznej Diany.

Herečka, ktorá sa preslávila úlohou Belly v Twillight ságe, chodila v minulosti aj s hereckým kolegom Robertom Pattinsonom. Zoznámili sa počas natáčania a keď boli spolu, išlo o jeden z najkontroverznejších vzťahov v Hollywoode. Keď sa rozišli, pár tvorila aj so speváčkou St. Vincent, ale aj s modelkou Stellou Maxwell.

​So súčasnou partnerkou, ktorou je scenáristka, začala Kristen randiť v roku 2019 a pred pár mesiacmi sa aj zasnúbili. „Dylan som dala jasne najavo, čo by som chcela, a tak ma požiadala o ruku. Budeme sa brať! Fakt sa to deje,“ povedala počas rozhovoru pre SiriusXM.

Pozri si celú reláciu, v ktorej prehovorila nielen o filme, za ktorý je nominovaná na Oscara, ale aj o vzťahu a svadbe!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: justjared.com, usmagazine.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach