Europa 2 - Maxximum muziky

Vo filme Duna sa objavila len na sedem minút. Prečo sa Zendaya cítila pri hereckom kolegovi neisto?

Divákov do kín nepritiahol len samotný príbeh, ale aj herecké obsadenie, ktoré Duna ponúkla. V sci-fi filme si zahral Timothée Chalamet, po ktorého boku sa objavila aj skvelá Zendaya. Tá sa však na pľaci až tak neohriala – v snímke si ju mohol vidieť len na sedem minút.

Aj napriek mini úlohe musela natočiť bozkávaciu scénu, z ktorej bola veľmi nervózna, priznala pre W Magazine. „Natáčali sme tesne po tom, ako mi vytrhli zub múdrosti. Mala som obrovský strach, že budem musieť točiť scénu, pri ktorej budeme s Timothéem veľmi blízko pri sebe a on ucíti môj odporný dych,“ smiala sa herečka.

Tom Holland, ktorý chodí so Zendayou, bol na natáčaní a pre ExtraTV priznal, že sledovať ich spolu, ako sa bozkávajú, bolo čudné: „Timothée je môj dobrý kamarát a bolo strašne divné stáť na pľaci a počuť, ako režisér kričí, aby sa ešte raz pobozkali,“ smeje sa Holland, ktorý sa preslávil ako Spider-Man.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Premiéra snímky Duna II. je naplánovaná na 22. október 2023 a tvorcovia sľubujú, že v pokračovaní si Zendaya zahrá už viac.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach