Europa 2 - Maxximum muziky

Bella Hadid priznala, kedy podstúpila prvú plastiku. Z toho veku sa ti zatočí hlava

Bella Hadid nedávno fotila titulku pre časopis Vogue a keď tam už bola, poskytla im aj rozhovor, v ktorom si vyliala srdiečko. Počas úprimnej spovede priznala, že plastiku nosa podstúpila už ako 14-ročná! Pre známy magazín povedala, že v súčasnosti to ľutuje a keby mohla, ponechala by si nos, ktorý zdedila po svojich predkoch.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V rozhovore tiež objasnila, či použila nejaké výplne tváre. „Ľudia si myslia, že mám prerobené celú tvár na základe fotografie, na ktorej som bola spuchnutá. Zaujímalo by ma, či všetci, ktorí to o mne tvrdia, vyzerajú teraz rovnako, ako keď mali trinásť. Nikdy som nepoužívala výplne, a tým to ukončím,“ uviedla svetová top modelka.

V rozhovore tiež priznala, čím si v detstve prešla – často sa porovnávala so svojou sestrou, rovnako modelkou, Gigi Hadid. „Bola som tá škaredšia sestra, bruneta, nebola som tak cool, ako bola Gigi. S týmto všetkým som sa stretávala,“ prezradila Bella.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Presne tieto veci jej ľudia hovorili toľkokrát, až im sama uverila, a to bolo jedným z dôvodov, prečo sa chcela vylepšiť. Dnes si už uvedomuje svoju cenu a vo svojich storkách ide veľakrát s kožou na trh. Jej Instagram je spleťou modelingových i osobných fotiek, oplatí sa ju sledovať – prešla kusisko cesty!

Zdroj: vogue.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach