Europa 2 - Maxximum muziky

Will Smith sa verejne ospravedlnil! Moje správanie na Oscaroch bolo neakceptovateľné, napísal

Video na ktorom dal Will Smith facku Chrisovi Rockovi počas udeľovania Oscarov, obletelo celý svet a v rekordnom čase sa z toho stala téma, o ktorej všetci hovorili. Jedni súhlasia s jeho reakciou, iní tvrdia, že sa mal udržať a nemal komika napadnúť pred zrakom miliónov ľudí.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mnohí čakali, ako sa situácia vyvinie, aj napriek tomu, že sa herec za svoje správanie ospravedlnil už počas ďakovnej reči, keď získal Oscara za Najlepší mužský výkon v hlavnej úlohe.

Willovi Smithovi to však asi nestačilo a ospravedlnil sa aj verejne na svojom Instagrame, kde napísal: „Násilie, v akejkoľvek forme, je jedovaté a deštruktívne. Moje správanie počas udeľovania Oscarov bolo neakceptovateľné a neospravedlniteľné,“ uverejnil na svojom oficiálnom profile.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Tiež vysvetlil, že vtípky na jeho osobu sú súčasťou jeho práce a zvykol si na ne, no keď si niekto vystrelí z choroby, ktorou trpí jeho žena Jada, neovláda sa a reaguje neprimerane. Na záver sa ospravedlnil aj samotnému komikovi a dodal, že sa cíti zahanbene.

Chris a Will to majú vraj už vyriešené, hneď po udeľovaní cien si to vraj vykomunikovali a komik na herca nevznesie žiadne obvinenia, píše portál CNN. Nedávno bolo zverejnené aj video, na ktorom si herec užíva after párty a vyzerá byť v pohode – sleduj, ako sa bavil!

https://twitter.com/hashtag/AcademyAwards?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach