Europa 2 - Maxximum muziky

Celine Dion v emotívnom videu priznala vzácnu neurologickú chorobu

Pred pár dňami zostal celý svet v šoku po tom, ako známa 54-ročná speváčka Celine Dion zverejnila na svojom Instagrame emotívne video, v ktorom priznala, že jej bola diagnostikovaná vzácna neurologická choroba. Ide o ochorenie, ktoré sa nazýva Syndróm stuhnutého človeka a ide o veľmi vzácne ochorenie, ktoré postihuje jedného z milióna, a to doslova, tvrdí lekár Scott Newson.

Portál unilad.co m uvádza, že podľa doktora ide o tak raritné ochorenie, že diagnostikovať ho, môže trvať aj sedem rokov.

Ide o veľmi progresívne ochorenie, ktoré postihuje nervový systém, no hlavne mozog a miechu. Vzhľadom na tieto skutočnosti, ktoré zverejnila, je pochopiteľné, že koncerty, ktoré sa mali konať budúci rok, preložila na rok 2024, avšak ako uvádzajú odborníci, táto choroba je nevyliečiteľná a sprevádzaná bolestivými kŕčmi.

Hitmakerka, ktorá stojí za skladbou My Heart Will Go On, sa tak musela vyrovnať s veľmi ťažkou správou. Aj to bol dôvod, prečo sa na nejakú dobu odmlčala, no ako ona sama hovorí, nevie sa dočkať momentu, keď sa vráti na pódiá.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach