Europa 2 - Maxximum muziky

Matúš s Láďom sú už na štadióne v Liverpoole: Sledujte video!

Dominika Dadíková, ktorá sa vrátila do vysielania Rannej show ZOO po dvojmesačnej prestávke, zostala dnes ráno nemilo prekvapená! Matúš Krnčok a Vlado Varecha neprišli do práce a ako náhradu poslali Dušana ´Šortyho´ Berkyho. Aby nebolo prekvapení málo, čerstvá mamička si našla v rádiu video-odkaz. Vieme, čo sa stalo. Sledujte!

Matúš a Láďo sú na ceste na Britské ostrovy. Po tom, čo pristanú v Londýne, by mala nasledovať rýchla obhliadka mesta. Potom sa vlakom presunú do Liverpoolu, kde si naživo pozrú futbalový zápas s Leicestrom.

Exkluzívne na našom webe a takisto Facebooku môžete sledovať ich kroky spolu s nami. Vlado cestuje do UK prvýkrát, Matúš si vyskúša úlohu sprievodcu. Víkend plný dobrodružstiev sa môže začať. S chalanmi sa dnes a v priebehu víkendu spojíme aj telefonicky. Všetko budete počuť naživo v éteri Europy2.

Atmosféra tesne pred zápasom. Chalani si našli kamarátov…

V klube, kde kedysi hrali Beatles, ale aj Ed Sheeran či Adele. Nazdravie!

Foto s britskými polišmi musí byť…

Matúš s Láďom šťastne dorazili do Liverpoolu

Dobrá nálada ich neopúšťala ani na upršaných Britských ostrovoch

Aha, už sedia svojich miestach

Tesne pred nástupom do mašiny…

Dede feat. Šorty #SUPERSUPERPIATOK

Dominike to nedalo a hoci sa jej so Šortym ráno vysielalo výborne, musela zavolať chalanom, kde sú a čo robia. Matúš s Láďom prechádzali letiskovou kontrolou, no stihli dať rýchly update ich futbalového výletu. Toto Domči prezradili v rannom živom vstupe! Klikajte sem a počúvajte!

Cestou na letisko

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach