Europa 2 - Maxximum muziky

EDMANIA 2016: Dve pódiá, dvadsať špičkových DJov z celého sveta, deviaty december bude nezabudnuteľný!

Najväčší festival sezóny EDMANIA prináša do Trenčína to najlepšie z tanečnej hudby! Piatok 9. december bude VEĽKÝ!

Pripravená je nielen výborná muzika, ale aj špičková audiovizuálna show.

Prvý ročník festivalu pod holým nebom bol mimoriadne úspešný. Tentokrát nás počasie neprekvapí, pretože tancovať sa nebude vonku, ale vnútri. Z Čiech, Slovenska a Poľska vypravia partybusy. Smer Trenčín, kde sa na dvoch pódiách predstaví viac ako 20 DJs z celého sveta.

V spolupráci s vydavateľstvom Armada Music je pripravený stage zasvätený trance hudbe, kde sa predstavia stálice scény Alexander Popov, David Gravell, Husman, Jochen Miller, Jerome Isma-Ae, Jorn Van Deynhoven, Omnia a Protoculture. Slovensko zastúpi v špeciálnom b2b sete obľúbená dvojica ReOrder & Driftmoon a mladé talenty – Martin Michniak a Soul Mirror.

Vydavateľstvo Doorn Records si vzalo pod svoje krídla druhý stage, na ktorom bude dominovať mainstream EDM a house music. Predstaví sa aj samotný šéf vydavateľstva Sander Van Doorn, ktorého doplnia Firebeatz, Matisse & Sadko, Curbi, Julian Jordan a Redondo. Manene, Lady A a Nick Hardin pricestujú z Čiech a slovenskú scénu bude na tomto stage reprezentovať rezident Dance Exxtravaganza Drahosh.

Organizátori všetko pripravujú tak, aby si 9. decembra z trenčianskeho výstaviska každý fanúšik tanečnej hudby odniesol vynikajúci zážitok! Pripravte sa ešte vopred a kúpte si svoju vstupenku v predpredaji za cenu 25,99€ v sieti Ticketportal (na mieste budú vstupenky dostupné za cenu 29,99€).

Všetky potrebné informácie nájdu návštevníci na facebookovej stránke EDMANIA alebo na www.edmania.eu.

EDMANIA 2016

▌PIATOK 09.12.2016

▌EXPO CENTER TRENČÍN

▌Štart 19:00

▌Koniec 6:00

▌Event http://bit.ly/EDMANIA2016

▌Lístky http://bit.ly/EDMANIA2016_tickets

▌ARMADA stage: ALEXANDER POPOV /RU/, DAVID GRAVELL /NL/, HUSMAN /NL/, JOCHEN MILLER /NL/, JEROME ISMA-AE /DE/, JORN VAN DEYNHOVEN /DE/, OMNIA /UA/, PROTOCULTURE /ZA/, DRIFTMOON /SK/, REORDER /SK/, MARTIN MICHNIAK /SK/, SOUL MIRROR /SK/

▌DOORN stage: SANDER VAN DOORN /NL/, FIREBEATZ /NL/, MATISSE & SADKO /RU/, CURBI /UK/, JULIAN JORDAN /NL/, REDONDO /NL/, DRAHOSH /SK/, MANENE /CZ/, LADY A /CZ/, NICK HARDIN /CZ/

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach