Europa 2 - Maxximum muziky

Začala sa NOVÁ ÉRA rádia Europa 2

Dátum 1. marec 2017 znamená pre rádio Europa 2 začiatok novej éry.

Zobúdzajte sa s Rannou show ZOO každý pracovný deň už od 5:57 a majte pekné ráno až do 10:00, kedy moderátorskú trojku v zložení Dominika Dadíková, Vlado Varecha & Matúš Krnčok vystrieda Michaela Kertészová.

Ďalšia trojhodinovka bude patriť Šortymu. Verte, že vám dvihne náladu nech budete kdekoľvek…

Po ňom sa k mikrofónu v programe Drivetime postaví Binďo, ktorý vás donedávna sprevádzal Nočnou show.

Do 19:00 vám bude na striedačku robiť spoločnosť Becca a Dennis. Okrem štvrtkov, kedy príde na rad hitparáda TOP22 Europy 2 s Kamilom.

Zmení sa aj víkend – sobotný ranný blok od 8. do 10. hodiny vyplnia zostrihy rannej šou Best of Zoo. Vysielanie bude pokračovať Víkendom s Dianou a Víkendom s Beccou alebo Dennisom.

Europa 2 sa posilnila aj na dídžejskom poste – získala Milana Lieskovského, ktorý bude mať na starosti tanečnú šou Dance eXXtravaganza. Tá dostala nový vysielací čas v sobotu od 21. hodiny do polnoci.

Europa 2 má pred sebou novú etapu, na ktorú sa veľmi tešíme. Rádio je živý organizmus, zmeny sú nevyhnutné, ak chceme napredovať a byť neustále trendy,“ uviedol programový riaditeľ Andrej Kratochvíl.

„Teší ma fakt, že máme aj nových kolegov, najlepšieho slovenského DJ-a Milana Lieskovského a talentovanú Michaelu Kertészovú, ktorí perfektne zapadajú do konceptu rádia Europa 2. Počas marca ešte predstavíme aj nový station voice,“ dodal A. Kratochvíl.

Zmeny v Europe 2 nasledujú po realizácii rozsiahlej mapovacej štúdie, v ktorej rádio zisťovalo poslucháčske preferencie.

Generálna riaditeľka Tatiana Ďuricová už skôr naznačila, že stanicu bude chcieť manažment čo najlepšie vyladiť svojej hlavnej cieľovej skupine, ktorou sú mladí poslucháči do 29 rokov.

Europa 2 online! Počúvaj nenormálne dobrú hudbu aj na našom webe – stream nájdeš TU

Sia po dlhšom čas ukázala tvár. Pozrite sa, aká je nádherná

Nový animák Autá 3 dostali nový a rozšírený trailer. Toto bude zdá sa nový trhák!

Verzia skladby Shape of you, akú by ste nečakali. Ed Sheeran zahral na banáne, kapela na detských hudobných nástrojoch!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach