Europa 2 - Maxximum muziky

TOTO je fakt len pre silné povahy: Láďo, Dennis a Barbora bojovali so zombíkmi

Skupinka našich moderátorov si aj s kamarátmi vyskúšala hororovú atmosféru v bratislavskej escape arena. Na motívy filmov Múmia, Hellboy a seriálu Fear the Waking dead, ktoré sa vysielajú počas októbra na TV stanici AMC, zažili skutočný strach.

Dve hodiny, počas ktorých sa treba dostať von, náročné logické úlohy, tma a hrôzostrašné postavy, čakajúce na každom rohu – hlavne o tom bola hra, ktorú si moderátori včera v noci zahrali. A nebolo im všetko jedno.

Viacerých z tímu odtiahli zombíci, ostatní sa snažili dostať ich von a v parou zaplnených priestoroch, kde by sa stratilo aj GPS, to jednoduché nebolo. Všade bola krv, množstvo nebezpečných predmetov a v každej miestnosti jedny zamknuté dvere.

A keď už všetko vyzeralo nádejne, opäť sa mi do cesty priplietla úloha, ktorá im dala zabrať. Dokonca ani väčšinou sympatický Hellboy či múmia neboli veľmi nápomocní. Nechtiac poplietli hráčov, kvôli čomu strácali drahocenné sekundy. Čas plynul rýchlejšie, ako by chceli, zombíci boli stále bližšie a východ z hororu stále nebol na blízku.

Hoci pravdepodobnosť, že sa hráči dostanú von včas je iba 30%, my sme im verili. A vyzeralo to takto.

Sledujte koho z moderátorov odtiahli zombíci a či ich ostatní dokázali zachrániť

Keď si to aj napriek tomu chcete vyskúšať, odpovedzte na jednoduchú otázku a vyhrajte vstup do undeadarena.com, najhororovejšej bratislavskej escape areny. Zažite filmové príbehy na vlastnej koži a vyskúšajte si hru s ďalšími piatimi odvážnych, ktorých si vyberiete alebo sledujte TV AMC počas októbra.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach