Europa 2 - Maxximum muziky

Zuckerberg na Slovensku, ďalší rozchod v našom šoubize aj diskusia o zrušení zimného času

# Koncom júna 2018 by mal prísť na návštevu Slovenska Marc Zuckerberg, informuje čas.sk.

Spoločnosť by mu mala robiť aj jeho manželka Priscilla, s ktorou má dve deti. Či ich vezmú na výlet takisto, je zatiaľ otázne.

Mark Zuckerberg by mal prísť na pozvanie prezidenta Kanadskej obchodnej komory v Slovenskej republike Josepha Burzu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

# Bulvár dnes priniesol informáciu, že Slovenskom otriasa ďalší rozchod prominentov. Bývalých farmárov, ktorí súťažili na televíznom statku o rozprávkovú sumu. Pozastavili sme sa pri slovíčkach otriasa a prominenti. 🙂

# Snehová kalamita na Slovensku pokračuje. V hlavnom meste a na juhu západného Slovenska v noci nasnežilo ešte viac snehu. A ľudia ďalej nadávajú na cestárov… Ale vy ste možno nejakých videli.

# Letecká spoločnosť WizzAir zruší základňu v Košiciach 18. mája tohto roku. Z metropoly východu sa však naďalej bude lietať do Londýna na letisko Luton.

# Europoslanci vyzvali Európsku komisiu, aby prehodnotila rozdiel medzi zimným a letným časom. Dočkáme sa toho, že si už nebudeme musieť posúvať ručičky hodiniek ani dozadu a ani dopredu? Návrh uznesenia podporilo 384 europoslancov, proti bolo 153 a dvanásti sa hlasovania zdržali, informujú tvnoviny.sk.

# Instagram má novú najlajkovanejšiu fotku. Je ňou záber dievčatka Stormi, ktorého mamou je slávna Kylie Jenner.

# Internet baví video s upratovačkou z Prešova. Pozrite sa, ako umývala automatické dvere. Smejú sa na nej aj v susednom Česku.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach