Europa 2 - Maxximum muziky

Súťaž: Vyhraj jeden z 5 smartfónov LG Q6! Stačí, ak splníš jednoduchú úlohu

Chceš aj ty žiť život bez hraníc? Nebáť sa, že ti tvoj nový smartfón spadne, rozbije sa displej, či ho utopíš?

V tom prípade sme si pre teba prichystali súťaž o smartfónom, ktorý spĺňa vojenský štandard MILITARY STANDARD 810G.

Ako ho získaš?

V termíne od 19. do 23. februára je pre poslucháčov rádia Europa 2 nachystaných presne 5 nových nadupaných smartfónov LG Q6, spĺňajúci vojenský štandard! Pričom každý pracovný deň poputuje jeden z nich víťazovi.

Stačí ak pošleš sms v tvare e2 (medzera) sutaz na telefónne číslo 6661 a pozorne počúvať! Ak ti v čase od 16-tej do 18-tej zavolá moderátor Binďo, máš jedinečnú šancu stať sa víťazom.

Tvojou úlohou bude v priebehu 30 sekúnd povedať 20 slov začínajúcich na písmeno, ktoré ti Binďo zadá. Ak to stihneš, výhra je tvoja!

Veľa šťastia 😉

Nový LG Q6 spĺňa všetko to, čo je nevyhnutné pre život bez hraníc!

Už len taká hliníková konštrukcia v tvare H, ktorá bude tvoj smartfón chrániť pred nárazom z akéhokoľvek smeru ti dodá pocit voľnosti.

Keď si k tomu ešte domyslíš najnovší, širokouhlý 5,5-palcový FullVision displej s úplne novou úrovňou kvality obrazu, hneď sa ti na tvári vyčarí úsmev. No a vďaka nemu sa ti odblokuje tvoj nový telefón – žiadne kódy, žiadne odtlačky! A tu sa to určite nekončí….

Šikovný minimalistický dizajn to celé schová do kompaktných rozmerov s hrúbkou len 8,1 mm, jeho ovládanie teda zvládneš jednou rukou a dosiahneš na úplne všetko!

Podmienky k súťaži nájdete tu >>

A aby sme nezabudli, počas tohto týždňa si nový smartfón otestuje aj my v rádiu! Tak sleduj, čo všetko sme si naň pripravili a či crash testy naozaj zvládne!

*cena spätnej sms je 1 euro vrátane DPH

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach