Europa 2 - Maxximum muziky

Nie! Nie je nám to jedno… #AllForJan

Ako sme už avizovali v predchádzajúcom článku, to že sme tu pre vás každý deň, aby sme vás zabávali a šírili dobrú hudbu, neznamená, že zatvárame oči pred tým, čo sa deje.

Chladnokrvné zavraždenie investigatívneho novinára spravodajského portálu Aktuality.sk Jána Kuciaka otriaslo celým rádiom.

Portál Aktuality.sk a mnohé ďalšie spravodajské média sa rozhodli v témach od Jána Kuciaka pokračovať a poukázať na skutočnú pravdu.

Preto sme sa rozhodli, že ani rádio Europa 2 nebude stáť bokom a podporí slovenských novinárov v ich práci.

Už v týchto dňoch môžete počuť z éteru nášho rádia spot, ktorým chceme vyjadriť podporu našim kolegom a naďalej šíriť myšlienku Janovho príbehu medzi ľudí.

K iniciatíve sa pridali aj iné rádia, ktoré sa takisto ako my rozhodli nezatvárať oči.

Dvaja mladí ľudia – NAŠA GENERÁCIA doplatila na to, že sa rozhodla písať pravdu. Rozhodli sa informovať a nebáť sa poukázať na veci. Našu krajinu sa snažili urobiť o niečo lepšiu!

Veríme, že práve vy a my sme tá generácia, ktorá s tým môže niečo urobiť. Preto prosíme o šírenie a podporu tejto myšlienky.

Ak ste zaregistrovali odznaky a nálepky, ktoré podporujú myšlienku #AllForJan, no neviete sa k ním dostať, informácie nájdete TU >>

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach