Europa 2 - Maxximum muziky

Europa 2 svoje ženy ľúbi! Na MDŽ si pre nás pripravila špeciálny program

Medzinárodný deň žien – pozastavili ste sa niekedy nad týmto názvom? Kedy ste ho prvýkrát začali vnímať?

Ja si naň spomínam už odmalička, či som mala 3 alebo teraz, keď som dospelá – vždy som bola pre ocina taká malá veľká žena a preto sme tento sviatok vždy oslavovali spoločne aj s maminou. Ako také dve kráľovné 😀

Momentálne sa od nich však nachádzam niekoľko kilometrov ďaleko a mojou druhou rodinou sa stali moji kolegovia. A práve preto bol včerajšok taký výnimočný. Neboli sme totiž už len dve, ale bolo nás niekoľko kráľovien! Ani nás neviem napočítať.

Hneď po prebudení som si doma pustila naše rádio a z éteru som počula, ako baby odštartovali špeciálne ženské vysielanie. Zostava bola naozaj kúzelá a tú presne tvorila naša Barbor Rakovská, Veri Cifrová Ostrihoňová a špeciálna hostka Gizka Oňová. Dievčatá sa počas 4 hodín výborne zabávali a pre Veroniku bol prichystaný aj špeciálny darček od Sajfu.

Po príchode do rádia to už všade žilo a ja som nevedela, komu a vlastne čomu mám prvému venovať pozornosť! V zasadačke bolo nielen pre hostky, ale aj ženský team rádia prichystaný špeciálny program.

Blížila sa pomaly 11 hodina a za mikrofónom v štúdiu už sedela naša Mišul s Lenkou Šóošovou, čo znamenalo, že Láďo ako pravý gentleman pôjde odviezť Gizku domov a vyzdvihnúť ďalšiu hosťu na novučičkom Citroën C3 v limitovanej edícii ELLE.

To auto bolo tak pekné, že sme si ho okamžite každá chcela odviezť domov… Ďakujeme Citroën za jeho zapožičanie, my sa posnažíme u šéfky si ho vypýtať do firmy, aby sme sa oň s babami mohli deliť aspoň počas pracovného času 😀

Kým som sa ja rozplývala nad autom, baby už vychádzali s krásnymi účesmi a upravenými nechtami od DNJBeauty. Takže som presne vedela, kam budú smerovať moje ďalšie kroky. Videli ste ten Adin rebelský účes?! Skoro som odpadla!

Medzičasom sa však vo dverách zjavili naši nahodení chalani, ktorí presne vedia, ako si nás získať. Asi 20 veľkých pizz so sladkým, aké sme ešte nikde nejedli?! Ešteže vás majú Domino’s Pizza.

Čo však bolo pre mňa naozaj najväčším darčekom, bolo aspoň 15 minút u tej najlepšej masérky, akú som kedy vo svojom živote stretla! Škoda, že ste len firemné masáže Ďuri Time 🙁 Ale aj tak vás budem všade odporúčať.

Viete, na čo som pri tomto všetkom zabudla? Na to najdôležitejšie – pitný režim! Ešteže všade okolo mňa boli super ľudia, ktorí mi zakaždým do ruky pichli jeden z drinkov Diva’s. Nakoniec som ich síce mala po celom rádiu, ale tak mi zachutili, že do môjho odchodu boli všetky dopité! 🙂 A ako som sa dozvedela, sú veeeeľmi zdravé.

Ešte som vám zabudla spomenúť, že u nás bola aj výborná fotografka Nina Skalíková a moderátorka a modelka Barbora Bakošová. Obe dievčatá atmosféru len vylepšili 🙂

Za celý team E2 ďakujem za tento deň a hosťom za ich návštevu <3

Viac fotografií z MDŽ nájdete v galérii >>

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach