Europa 2 - Maxximum muziky

Psíkovia si zaslúžia našu pozornosť! Takto im môžete pomôcť

V rádiu Europa 2 sme všetci taká jedná veľká rodina, ku ktorej neodmysliteľne patria aj naše zvieratká, čo sme vám ukázali prostredníctvom článku na Vianoce.

Šortyho bábätko Mia, či Binďová Bella, ktorá je súčasťou každého pracovného dňa u nás v rádiu. Každý jeden deň sa my neskutočne tešíme z nej a ona z nás…

A preto sme sa rozhodli podporiť myšlienku eshopu Spím so psom, ktorého zakladateľom a správcom je náš Binďo a trošku vám priblížiť tento krásny projekt.

Spím so psom je eshop, ktorý posiela z každého jedného nákupu výťažok do jedného z útulkov na Slovensku. Už dnes je ich 11, s ktorými eshop spolupracuje, od západu na východ a zo severu na juh.

Kupujúci si vždy pri svojom nákupe môže vybrať, do ktorého z útulkov tento výťažok poputuje.

Hlavnou myšlienkou projektu je združiť ľudí, ktorí chcú pomáhať útulkom a opusteným psíkom. Pretože práve my sme tí, ktorí môžu pomôcť tým, ktorí to nevedia a nedokážu.

A nie je to len tak nejaký eshop! Na stránke www.spimsopsom.eu nájdete handmade mlsky pre psíkov, ktoré sa doteraz predávali len v Bratislave, ale aj rôzne špeciálne 100% handmade výrobky na starostlivosť.

Ak ste sa rozhodli potešiť aj seba a nielen svojho miláčika, na stránke nájdete aj tričká a mikiny v rôznych dizajnoch.

Pes má jediný životný cieľ, venovať svoje srdce… Venujte ho im aj vy a pomôžte dobrej veci 🙂

Pozrite si fotografie z krstu v galérii >>

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach