Europa 2 - Maxximum muziky

Slovák s najkrajším telom sveta! U nás v rádiu..

Pri príležitosti Medzinárodného dňa zdravia sme si pre vás pripravili špeciálny programom vo vysielaní. Počas celého dňa už tento piatok 6.4.2018 sa môžete tešiť na hostí z rôznych oblastí a to až do 19-tej hodiny.

Ráno sa na vás teší už Emma Drobná, ktorá vám prezradí, ako k zdravému životnému štýlu pristupuje ona a ako sa to dá skĺbiť s jej kariérou.

Od 10-tej budete môcť z éteru počuť rovno dvoch mužov v show našej Mišky – a to ako prvého Slováka, s najkrajším telom sveta Michala Gajdošecha a po ňom už bude nasledovať Vlado Moravčík, 5-násobný majster sveta v kickboxe a v thajskom boxe.

Šorty ON-AIR bude za mikrofónom hostiť Nora Grofčíka, majstra sveta v tanci. A Drivetime bude za mixpultom patriť tradične Binďovi, ktorý sa bude rozprávať s fitnesskou a influencerkou Tatianou Židekovou, ktorá sa prezentuje svojím zdravým životným štýlom, čo jej na Instagramovom profile prinieslo 90 tisíc followerov. Po nej budete ešte počuť Michala Lakatoša, ktorý je trénerom Spartan race.

Nezmeškajte aj zaujímavú súťaž, ktorú vyhlásia moderátori počas dňa v rádiu.

Zmenu sme pre vás nachystali aj v playliste, aby ste boli celý deň svieži a plný energie, obohatili sme ju o viac dynamickej hudby.

Deň zdravia uzavrie najlepší Warm up na Slovensku a to už po 19-tej hodine.

Tento deň budete môcť sledovať aj prostredníctvom našich sociálnych sietí a webu, kde nájdete čerstvé informácie z diania v rádiu.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach