Europa 2 - Maxximum muziky

Small talk s Veronikou: Porazili leukémiu! O tom, ako sa im to podarilo porozprávala Mirka Luberdová

Vo vysielaní rádia Europa 2 môžete každú sobotu počúvať šou s názvom Small talk. Jej hlasom je Veronika Cifrová Ostrihoňová a každú sobotu od 12-tej do 14-tej spovedá mladých úspešných ľudí.

Ak práve v tom čase nemôžete mať zapnuté rádio, každý štvrtok po odvysielaní vám o 14-tej prostredníctvom webu Europa 2 prinášame krátky zostrih z vysielania.

Pri príležitosti Dňa matiek si Veronika ako hosťku zavolala Mirku Luberdovú. Bývala Misska je známa hlavne svojím zapálením pre zdravú stravu, ktorej sa začala venovať po tom, ako jej syn ochorel.

Vypočujte si, čo všetko prezradila Veronike v show Small talk uplynulú sobotu.

Tu nájdete celú verziu rozhovoru >>

Ďalší hosť v Small talk už túto sobotu!

Na rádiu Europa 2 budete môcť počuť rozhovor s úspešným raperom a spevákom Kalim.

V sobotňajšom Small talku prezradí, kedy naozaj plánuje ukončiť kariéru, kam sa chce odsťahovať, aké bolo v skutočnosti jeho detstvo, ale aj to, ako plánuje vychovávať svoje dieťa.

Kaliho okrem sobotňajšieho rozhovoru v našom rádiu, budete môcť vidieť aj na našom odovzdávaní Hudobných cien rádia Europa 2, o ktorých takisto porozpráva v rozhovore.

Ak chceš byť aj ty súčasťou veľkolepého odovzdávania a zažiť koncert Kaliho, Ega a Celeste Buckigham, nečakaj. Posledné lístky sú už v predaji na www.ticketportal.sk >>

Nepremeškajte ho – v sobotu 19.5.2018 od 12-tej do 14-tej.

V show Small talk ste takisto mohli počuť rozhovor s:

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach