Europa 2 - Maxximum muziky

Má 156 cm a pokorila tých najsilnejších mužov! Ako si s nimi poradila?

Áno, ak ste tipovali našu moderátorku Mišku je to ona. Na prvý pohľad úplne nevinné malé žieňa sa zrazu premenilo na tú najsilnejšiu v partii „zabijakov“.

Aby sme to celé uviedli na správne miesto, po evente – odovzdávaní Hudobných cien, sme si potrebovali trošku oddýchnuť, vyjašiť sa a zabaviť, iným spôsobom ako na hudobnej párty plnej tanca.

Preto sme našli niečo z úplne iného súdka a to presnejšie Hero Factory – No limits, kde je vybudovaných hneď niekoľko bojových zón. Áno, presne viem, čo vás teraz napadlo – Či sme sa potrebovali pozabíjať po takom veľkom evente… 😀

Prekvapivé, ale NIE… Ešte aj pri Laser tagu, hre, ktorú sme si vybrali, a aj keď sme sa mali zabíjať, sme akosi držali spolu. Ani sme sa potom nepobili, že kto vyhral.

Ale, aby som vám trošku opísala ten zážitok – po príchode na miesto, sme sa pomaly približovali k starej ošarpanej budove, ktorá nevyzerala dvakrát dôveryhodne, počkať sme mali pri plechových dverách a prechádzali sme cez tmavé miestnosti. Už táto chvíľa naznačovala veľké zážitky.

Vyzbrojili nás zbraňami, čelenkami a súboj sa mohol začať!

Pre tých, ktorým nie je známe, čo je laser tag – najlepšie by som to prirovnala k paintballu, len to nie je bolestivé a nezašpiní vás to 🙂

Rozdelili sme sa do dvoch tímov a odštartovali „zabíjanie“. Po dvoch 15 minútových hrách sme dostali checkpoint, o ktorý sme bojovali. Koho tím ho získal, tá farba na ňom svietila.

A ako to nakoniec dopadlo? Vyhral tím moderátorov – spolu s našou produkťáčkou Sonkou a finančnou manažérkou Andrejkou. Identitu druhého tímu, kvôli ich česti prezrádzať nebudeme…

Moderátorka Miška, ako sme ju vyššie spomenuli dostala titul Warrior – čo znamená, že dala najviac zásahov svojim protihráčom.

Celé sme si to veľmi užili a všetkým fanúšikom – poslucháčom odporúčame!

Pozrite si viac fotografií z našej akcie

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach