Europa 2 - Maxximum muziky

Priprav priateľom letnú párty či grilovačku. Ak splníš toto, nikdy na ňu nezabudnú!

Chystáš letnú grilovačku? Alebo ešte lepšie párty? Nezabudni počúvať rádio Europa 2, program s názvom Dance Exxtravaganza, ktorý ponúka tie najlepšie tanečné sety v podaní Milana Lieskovského, DJa Stanleyho, svoje sety pravidelne pripravuje Aj Johny De City a DJ Drahosh.

Okrem nenormálne dobrej muziky nezabudni ani na toto:

#1 Dôležitá je atmosféra – Nevynechaj výzdobu. Ideálne na leto sú sviečky v sklenených svietnikoch, prípadne lampióny, ktoré dotvoria atmosféru celého stretnutia s priateľmi. Najlepší efekt získaš po zotmení.

#2 Nápoje – Miller Genuine Draft! Už si o ňom počul? Prémiové pivo, ktoré milujú nielen najvášnivejší pivári vo viac ako 70 krajinách sveta. Najviac sa ho predá v USA, kde sa začalo variť. Nezaostáva ani Rusko, Kanada, Brazília či Argentína. Boduje dokonale vyváženou chuťou a dobrou piteľnosťou. Je ideálne pre tých, ktorí uprednostňujú jemnú, sviežu chuť. Je to pivo, ktoré nezahltí chuťové poháriky a aj keď ho pijete celý večer, nezdá sa vám príliš ťažké a môžete sa baviť celú noc. Miller Genuine Draft je naozaj dobrá voľba. It is Miller time!

#3 Pošli pozvánku – Nie cez Facebook či inú sociálnu sieť. Vyrob pozvánky ručne, pridaj spoločné fotky, napíš niečo vtipné a strč to partii do schránok. Uvidíš, ako milo budú prekvapení.

#4 Rešpektuj potreby a návyky hostí – Máš medzi kamarátmi celiatika? Priprav bezlepkové pečivo, opýtaj sa vopred, kto má čo rád, aby bolo menu čo najdokonalejšie.

#5 Dezert – Zmrzka zachráni všetko! Možno by ste mohli vyskúšať aj dobre vychladené smmothie.

#6 Prekvapenie – Kultúrny program na záver? Prečo nie? Hráš na hudobný nástroj? Máš súrodenca, ktorý dokáže nejaké triky? Poznáš kúzelníka? Pozvi ho!

#7 Miller Genuine Draft – Je načase otvoriť si ďalšie. Nezabudni. It is Miller time!

Toto sú mená víťazov, ktorých ste v online hlasovaní zvolili vy!

Barbora Švidraňová ukázala synčeka. Pozri sa, aký je rozkošný!

Toto je zatiaľ najsledovanejší hudobný klip roka 2018. Dobije ťa energiou!

Jennifer Lopez, Cardi B a DJ Khaled v novom klipe k pesničke Dinero. Jedným slovom Wow!

Je to jasné ako facka! Rytmus potvrdil vzťah s Jasminou Alagič bozkom!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach