Europa 2 - Maxximum muziky

Tvár do rádia finalista č. 5: Domča už zajtra v rannej show Wake up!

3. ročník súťaže Tvár do rádia sme k polnoci dňa 14.8.2018 uzavreli a už poznáme 5 finalistov, ktorí sa budú uchádzať o miesto moderátora v našom rádiu.

Postupne sme vám ich predstavili a vy ste ich mohli deň, čo deň počuť v našom vysielaní.

Poslednou finalistkou je Domča, ktorá už v piatok 24.8.2018 (a teda zajtra)bude za mikrofónom. Viac o nej sa už dočítaš v priloženom dotazníku:

Meno a prezývka: Dominika, moja prezývka je od utorka slečna bakalárka, chalani s ktorými som pracovala na festivale mi hovoria rádio, ale ja preferujem Domča.

Vek fyzický a mentálny: Fyzický 22, mentálny 15, občas keď mám lepší deň tak 18

Veľkosť topánok a podprsenky: topánky 38, podprsenka A 75 – áno veľa chlapov má väčšie prsia ako ja

Obľúbený film a obľúbená filmová hláška: Nemám obľúbený film, fičím si skôr na seriáloch a z tých je môj obľúbený Mr.Robot. Obľúbená hláška z filmu, je z animáku Pán Včielka, keď si vyberal ráno sveter, ktorý si oblečie, hovorí : „Žluto černý, žluto černý, žluto černý . Á… černo žlutý, život je zmena!“ Tie svetre boli, ale všetky rovnaké.

Najsexy z Europy 2 je podľa mňa: Šorty a keď budem vaša nová kolegyňa hneď po ňom ja

Obľúbený interpret a obľúbený maliar: Obľúbená interpretka je pre mňa od malička Rihanna. Obľúbený maliar, ktorý je skôr grafik ako maliar je môj bývalý spolubývajúci Erik a.k.a sofineworld.

Znamenie: váhy

Moje slabé stránky: Milujem spánok viac ako seba, najlepšie robím veci (odovzdávanie prác do školy a podobne) keď mi horí pod zadkom, občas som až veľmi spoločenská

Moje silné stránky: Vytŕčam z davu, občas som až veľmi spoločenská, mám rada zábavu, milujem výzvy a nebojím sa skúšať nové veci, mám rada keď mi v žilách prúdi adrenalín, nemám rada stereotyp

Značky, na ktorých fičím najviac: Nefičím si na značkách, ale mám rada produkty od Apple, Redbull, v oblečení si veľmi nevyberám ale keby som bola bohatá určite si kúpim tenisky od Balenciaga, lebo sú tak škaredé až sú krásne.

Život ma baví, lebo: Život je krásny, stalo sa mi toľko šťastných náhod, že moja mamina je presvedčená, že som sa narodila pod šťastnou hviezdou. Môj zatiaľ nie dlhý život ma baví aj preto, že nikdy neviem, čo sa mi v daný deň stane, koho stretnem, čo zažijem… krása života podľa mňa teda spočíva aj v jeho nepredvídateľnosti.

Občas mám depku, lebo: Depky nemávam, ale keď na mňa príde smutná chvíľa buď je to preto, že som minula veľa peňazí na hlúposti, alebo keď si objednám jedlo veľmi hladná s veľkými očakávaniami a slinami tečúcimi po zem a to jedlo vôbec nie je chutné.

Keby som bol riaditeľ / riaditeľka zemegule… : Zaistila by som, že každý by robil len to, čo ho baví, zrušila by som plasty, zaistila by som, že by nikto nebol hladný, predĺžila by som víkend a skrátila pracovný týždeň, zrušila zimu a určite by som zariadila bezplatné cestovanie odkiaľkoľvek kamkoľvek.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach