Europa 2 - Maxximum muziky

Naplánuj si dovolenku! Jeden deň však v tomto krásnom kúte Slovenska nestačí

Ahoj, tu Kamil. Minimálne v tomto článku, ktorý sa ti podarilo rozkliknúť, budem o niečo osobnejší. Lebo som bol doma a podarilo sa mi urobiť niekoľko záberov, ktorými by som sa chcel pochváliť.

Ber to ako veľmi malú ukážku toho, čo ťa v skutočnosti čaká v regióne Severného Spiša a Pienin, odkiaľ pochádzam. Ochutnávka je lepšie slovo, lebo sme aj reálne ochutnávali, ale všetko pekne poporiadku.

Stará Ľubovňa a okolie je ideálna destinácia na predĺžený víkend, možno dlhšiu koncoročnú dovolenku. Pamätaj, že jeden deň rozhodne nestačí a hlavne všetko, čo vám postupne ukážeme, sa nedá ani za jeden deň stihnúť.

Začali sme na Hrade Ľubovňa, z ktorého je nádherný výhľad na celé mesto a okolie. V prípade pekného počasia je možné vidieť štíty Vysokých Tatier aj vrcholky kopcov Pieninského národného parku.

Cestou na vežu odporúčam expozíciu venovanú Móricovi Beňovskému, známemu cestovateľovi a dobrodruhovi, ktorého väznili práve na Hrade Ľubovňa.

V ďalšej epizóde nášho mini cestovateľského seriálu ti ukážeme, ako vyzerá ochutnávka mimoriadne chutnej čokolády. Je to iba na skok. Buď v strehu, ďalšie video sa objaví na našom webe už čoskoro.

Viac informácií nájdeš aj na webe visitspis.sk.

Aktivita je realizovaná s finančnom podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Pokračovanie megahitu Lean On?

Kto sa teší na nového Spidermana? Vonku je už prvý soundtrack!

Luis Fonsi má nový singel aj videoklip. Bude rovnako úspešný ako Despacito či Echame La Culpa?

Najväčšie hudobné prekvapenie roka! IMT Smile nahrali nový singel s Kalim.

Ktorý animák od spoločnosti Pixar je zatiaľ najúspešnejší? Pozri si rebríček!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach