Europa 2 - Maxximum muziky

Vyhrajte na Halloween vstup do hororovej escape arény

Ranná show Wake up v zložení moderátorov Barbora Rakovská, Dennis Bartalský a Vlado Láďo Varecha si tematicky filmovú hru plnú únosov, náročných úloh a strachu už vyskúšala. Teraz môže tento extrémny zážitok vyhrať jeden z vás aj s piatimi kamarátmi a vyskúšať si filmové príbehy na vlastnej koži.

Televízna stanica AMC v spolupráci s undeadarena.com vytvorila priestory, kde stretnete Múmiu, Hellboya a zombíkov zo seriálu Fear the Walking dead.

Prečo? Pretože filmy, na ktorých sme vyrastali sú dnes už kultovky a my si chceme ich atmosféru s príchodom Halloweena pripomenúť ešte viac. Ak vás chytá nostalgia alebo jednoducho sledovanie filmov a seriálov milujete, počas celého októbra a novembra prepínajte na TV AMC a sledujte to, čo vás baví.

A že prečo zombíci? Pretože príbehy o živých mŕtvych nás nikdy neprestanú baviť. A v uzavretých priestoroch, kde ich vidíte iba s použitím baterky číhajúc na každom kroku, ešte oveľa viac.

Idete do toho?

Napíšte do komentára, ktorí z našich moderátorov si boli vyskúšať AMC hororovú hru, zdieľajte článok na Facebooku a vo večerných hodinách vyberieme víťaza. POZOR, hra je od 18 rokov a nie je pre slabé povahy a ľudí so stavmi úzkosti. A práve preto to stojí za to. Správnu odpoveď nájdete v článku.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach